190212 virtual realnostКомпанія BISim отримала контракт від британської армії на удосконалення системи віртуальної реальності для проведення військових тренувань

 

Британська армія уклала контракт на близько $1,3 млн на розробку програмного забезпечення BISim та його інтеграцію в системи віртуальної реальності для навчання солдатів. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на Army Technology.

 

Компанія BISim, що розробляє програмне забезпечення для моделювання та навчання військових, створила програму «Віртуальна реальність для сухопутного навчання» (Virtual Reality in Land Training, VRLT) для підвищення рівня навчання британської армії та в рамках впровадження системи віртуальної реальності.

 

Голова відділу продажів BISim у Великобританії Расті Орвін зазначає, що технологія BiSim передбачає використання комерційно доступні дисплеї, такі як Oculus Rift і HTC Vive Pro для вивчення апаратного та програмного забезпечення, що необхідне для інтеграції в систему віртуальної реальності: «Ми зберемо та проаналізуємо дані, щоб зрозуміти, які переваги може надати колективній підготовці інтеграція віртуальної реальності. Кожна навчальна подія з використанням нашого програмного забезпечення буде масштабовано – залучатимемо більше «гравців» та будемо впроваджувати інші комбіновані компоненти зброї. Таким чином ми визначимо, чи зможе наша розробка справлятися зі збільшенням масштабів та складності ситуацій.

 

Новина по темі: BAE SYSTEMS СТВОРЮЄ СИСТЕМУ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ ДЛЯ КОРОЛІВСЬКОГО ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКОГО ФЛОТУ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

 

Військові британської армії наразі досліджують використання змішаної реальності під час навчання, що дозволяє солдатам взаємодіяти з фізичними об’єктами. Прилади віртуальної реальності також отримують функцію налаштування «аватара», яка дозволяє користувачу розпізнавати форму тіла і обличчя союзників, а також додаток, що збирає дані про продуктивність людини, яке допоможе солдату проаналізувати та покращити його власні здібності.

 

З системою VRLT військові зможуть тренуватися в умовах міських боїв, у заповненій ворожими солдатами будівлі тощо. «Ми постійно працюємо над удосконаленням нашого програмного забезпечення, шукаємо технології, щоб зробити його максимально ефективним. Системи віртуальної реальності сьогодні пропонують цікаве та гнучке навчання, а наші розробки надають більше можливостей, які ми маємо використати з максимальною користю для військових», – стверджує представник компанії BISim.

 

Міністр оборони Гевін Вільямсон зазначає, що ЗС Великобританії «завжди підтримували інновації і продовжують рухати межі технологічного прогресу. Ми прагнемо використовувати нові можливості – для цих цілей в Інноваційному фонді оборони виділено понад $1 млрд».

 

Після завершення тестування програмного забезпечення, військові матимуть можливість надати рекомендації щодо подальшого вдосконалення та використання системи VRLT.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues