190211 intelectЗасоби РЕБ з інтегрованим штучним інтелектом військові можуть отримати вже в серпні цього року.


У 2019 році військові підрозділи США отримають засоби радіоелектронної боротьби, оснащені алгоритмами штучного інтелекту, що допоможе більш чітко відрізняти сигнали в межах електромагнітного спектра. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на C4ISR.NET.

 

У форматі змагань влітку 2018 року було протестовано та обрано найкращі рішення для визначення сигналів в умовах сучасного електромагнітного спектра. Наразі армія інтегрує ці рішення в засоби радіоелектронної боротьби. Очікується, що системи зі штучним інтелектом військові отримають вже в серпні 2019 року.

 

Змагання було організовано для заповнення прогалин, що були виявлені після постачання перших систем радіоелектронної боротьби. «Кількість даних, що надходять від комерційних Wi-Fi, мобільних телефонів і супутників, а також військових системи, постійно зростає. Тому ми вимушені тестувати та впроваджувати нові технології, щоб допомогти військовим краще фільтрувати отриману інформацію та швидше отримати необхідну відповідь, виконати поставлену задачу», – розповідає Роб Монто, директор Командування швидкого реагування (Rapid Capabilities Office, RCO). – «Коли військовослужбовці в Європі отримали для тестування прототипи систем зі штучним інтелектом для відстеження дружніх та ворожих сигналів, то помітили, що кількість отриманих даних суттєво збільшилася, якщо порівнювати зі звичайними пристроями.

 

Новина по темі: ПЕНТАГОН ДОСЛІДЖУЄ МОЖЛИВОСТІ КОСМІЧНОЇ ПРОТИРАКЕТНОЇ ЗБРОЇ

 

Наразі RCO працює над збором даних та розвитком технічного обміну для подальшої оцінки ефективності та інтеграції системи штучного інтелекту та машинного навчання для розробки та розгортання продукції військового призначення. Команда розробників вже інтегрувала структуру штучного інтелекту в апаратне обладнання обробки сенсорів для Tactical Electronic Warfare System. Причому фахівці зазначають, що концепція може бути розширена для використання додатковими платформами та системами. Tactical Electronic Warfare System призначена для підтримки командира під час бою в тактичному прийнятті рішень та надає інформацію про зв’язок ворога з використанням систем електронної підтримки.

 

Наступним кроком RCO вбачає для себе роботу з постачальниками та офіцерами з підрозділів електронної боротьби для оцінювання, зокрема, генерування даних та тестування алгоритмів, що будуть проводитися на полігоні Юма, штат Аризона. Подія запланована на період весни 2019 року. Згодом розробники очікують на виведення пристроїв з інтегрованими новими технологіями до оперативних підрозділів.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues