190211 HAZ 0Канадські компанії готові брати участь у виробництві та модернізації АН-74, що виготовляються на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві (ХДАВП).

 

 


Про це розповів голова правління компанії FED Віктор Попов, повідомляє Defense Express з посиланням на «Коментарі. Харків».


«Я сподіваюся, що область авіабудування буде патронувати держава. Україна сьогодні пасе задніх на ринку авіаційної продукції – в експортному ВВП країни авіаційна промисловість становить всього 1%. Для відродження ХАЗу є кілька альтернативних пропозицій з боку нашої компанії, «Укроборонпрому». Але наші пропозиції – блокують, а регуляторні органи не діють», - повідомив Попов.

 

Новина по темі: США ГОТОВІ КУПУВАТИ УКРАЇНСЬКІ ЛІТАКИ АН-74


Одна з таких пропозицій – співпраця з канадськими компаніями, які готові брати участь у виробництві та модернізації АН-74. Сьогодні на ХАЗі 8 АН–74 і 4 АН–140 різного ступеня готовності. За словами Попова, інвестиції в модернізацію і сертифікацію літака складуть близько $250 млн. Компанія FED готова брати участь у цьому проекті вже цього року, якщо вирішать його реалізовувати.

 

Новина по темі: МВС ПЛАНУЄ ЗАКУПИТИ 13 ЛІТАКІВ СЕРІЇ АН ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ТА НАЦГВАРДІЙЦІВ (ФОТО)


«Всі ці кошти можна буде повернути в перші роки запуску виробництва, за умови випуску хоча б 5 літаків на рік», - підсумував Віктор Попов.

 

Новина по темі: КАНАДСЬКІ КОМПАНІЇ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ЛІТАКАМИ ХАРКІВСЬКОГО АВІАЗАВОДУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues