190209 OOSazov 0Навчальні маневри по відбиттю ворожого нападу з моря відпрацювали підрозділи Морської охорони, ВМС, артилерії, ППО та авіації ЗСУ, що входять до складу Об’єднаних сил на Азовському морі.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

 

Новина по темі: НА УЗБЕРЕЖЖІ АЗОВСЬКОГО МОРЯ ВІДБУЛИСЬ НАВЧАННЯ СИЛ ООС З ПРОТИДІЇ ВИСАДЦІ ВОРОЖОГО ДЕСАНТУ

 

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив готовність сил та засобів артилерійської, авіаційної та морської компоненти, що забезпечують контроль за акваторією Азовського моря в районі проведення Операції.

 


Визначені підрозділи були підняті за тривогою та приступили до виконання завдань.

 

Новина по темі: МБАК «КРЕМЕНЧУК» ПРОЕКТУ «ГЮРЗА-М» ВПЕРШЕ В АЗОВСЬКОМУ МОРІ ЗАСТОСУВАВ ПТРК «БАР’ЄР»


За легендою навчань, судно-порушник, ігноруючи запити та законні вимоги корабля Морської охорони та катерів ВМС ЗСУ, здійснювало небезпечні маневри на великій швидкості та намагалося наблизитися до берега для імовірної висадки диверсійної групи.

 

190209 OOSazov 4


Задачею кораблів ВМС України було відбиття нападу умовного противника, в той час як пара вертольотів Мі-24 та пара штурмовиків Су-25, здійснювали їх авіаційне прикриття та умовні атаки на морські цілі противника. Наведення авіації здійснювалося передовими авіанавідниками з катерів берегової охорони.

 

190209 OOSazov 2

 

У ході проведення навчальної операції під керівництвом командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, спільними зусиллями кораблів Морської охорони Державної прикордонної служби, катерів Військово-Морських Сил ЗС України, судно-порушник зупинено та заблоковано у визначеному районі, висадку диверсійних груп не допущено. З повітря їхні дії прикривалися літаками та вертольотами Об’єднаних сил, засобами протиповітряної оборони та артилерією. Тренування відбулося в складних метеорологічних умовах та при обмеженій видимості.

 

190209 OOSazov 3

 

Повідомляється, що з усіма поставленими завданнями підрозділи впоралися успішно. Артилеристи, військові льотчики, військові моряки та моряки ДПСУ із завданням впоралися та отримали оцінку «готові до виконання завдань за призначенням».

 

190209 OOSazov 1

190209 OOSazov 5

190209 OOSazov 6

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues