190208 POROH 0У зв’язку з відсутністю порохового виробництва в Україні, РНБО прийняло рішення про початок організації виробництва вибухових речовин в обсязі, який задовольнить потреби України. Наразі ДП «Безпека» веде пошук відповідного майданчику для виробництва порохів.

 

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Defense Express, розповів директор ДП «Безпека» Владислав Глазунов.

 

«На рівні РНБО України було прийнято рішення про початок організації виробництва вибухових речовин в рамках програми розвитку боєприпасної галузі в обсязі, який задовольнить потреби України - по вибуховим речовинам як для боєприпасів, так і для ракет. Тому, я звернувся до офсетної комісії Міністерства економіки, і отримав дозвіл на зміну предмету офсетних зобов'язань. Ми провели переговори і запропонували американській стороні взяти на себе так звану другу чергу порохового виробництва. Тобто, виробництво пороху з піроксиліну. Це, з моєї точки зору, знизить навантаження на бюджет, а з іншого боку - коли ми вийдемо на власне виробництво піроксиліну в рамках національної програми, то зможемо використовувати для виробництва порохів вже підготовлену лінію, отриману в рамках офсету. Поки з цього питання ми знаходимося в переговорному процесі з ДК «Укроборонпром», - зазначив директор «Українського центру «Безпека».

 

«НІІХП вже розробив всі директивні процеси для порохового виробництва. В принципі, навіть на підставі директивного технічного процесу ми вже сьогодні могли б закуповувати обладнання, не чекаючи виконання проектних робіт. На жаль, що стосується і порохового виробництва, і будь-якого іншого небезпечного виробництва, наші фахівці і проектанти, повірте, проїхали всю Україну в пошуках відповідного майданчика. Поки нічого не знайшли.», - додав Владислав Глазунов.

 

Нагадаємо, в грудні 2018 року, на вінницькому заводі «Форт» запущено лінію повного циклу виробництва патронів до пістолетів калібрів 9х18мм та 9х19мм загальною кількістю 14 млн штук на рік. Згодом на підприємстві буде встановлено і лінію виробництва боєприпасів у калібрах від 5,45 мм до 14,5 мм.

 

Публікації по темі:

 

СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС. Ч.1 – ИНТЕРВЬЮ С ДИРЕКТОРОМ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР «БЕЗПЕКА»


СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС. Ч.2 – ИНТЕРВЬЮ С ДИРЕКТОРОМ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР «БЕЗПЕКА»


СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС. Ч.3 – ИНТЕРВЬЮ С ДИРЕКТОРОМ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР «БЕЗПЕКА»


Новини по темі:


УКРАЇНА ВИДІЛИТЬ НА ВІДНОВЛЕННЯ ВИРОБНИЦТВА МЕТАЛЬНИХ ЗАРЯДІВ ТА ПОРОХІВ ПОНАД 1 МЛРД ГРИВЕНЬ


ПОЛЬЩА ДОПОМОЖЕ УКРАЇНІ ЗАПУСТИТИ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН ТА ПОРОХІВ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues