190208 SpikeNLOS 04 лютого ц.р. відомий ізраїльський виробник озброєння Rafael Advanced Defense Systems Ltd. оприлюднила відео вогневих випробувань ракетної системи SPIKE NLOS запущених з легкого багі TomCar.

 

 

 

Комплекс Spike-NLOS належить до сімейства ізраїльських багатофункціональних протитанкових ракетних комплексів 5-го покоління Spike, яке на цей день стоїть на озброєнні в 31 країні світу. Вона має оптоелектронне наведення на ціль в тому числі й по лазерному променю, та призначена для ураження цілей, що знаходяться поза межами прямої видимості на відстані до 30 км.

 

Новина по темі: УКРАЇНА РОЗВИВАТИМЕ СПІВПРАЦЮ З ІЗРАЇЛЕМ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ

 

У липні минулого року Rafael представила легку модульну пускову установку Spike-NLOS (Lightweight Modular Spike NLOS Launcher) інтегровану на шасі легкого багі TomCar 4х4.

 

 

Вага нового комплексу, разом з 8 ракетами (4 ракети готові до пуску, 4 запасні) становить лише - 1350 кг.

 

Новина по темі: ІЗРАЇЛЬ ВИПРОБУВАВ НОВУ СИСТЕМУ ПРОІЗРАЇЛЬ ВИПРОБУВАВ НОВУ СИСТЕМУ ПРО

 

Така система здебільше призначена для оснащення сил спеціального призначення. Вона малопомітна і маневрена, здатна завдавати високоточні удари та може бути легко розгорнута в глибині ворожої території та використана для атак точкових цілей (як статичних, так і мобільних) з дуже високою точністю і без залежності від наведення по GPS-координатам.

 

190208 SpikeNLOS 3

 

Відео, що було знято в процесі випробувань нової пускової установки, демонструє стрільбу з комплексу SPIKE в результаті якої ракета NLOS вражає різноманітні цілі на дистанції понад 25 км. При цьому використовувалися різні траєкторії польоту ракети (як над землею, так і високо в повітрі) в залежності від завдань місії, різних сценаріїв та типу цілі яка підлягала знищенню.

 

190208 SpikeNLOS 2

 

«Ця нова ракета покращить можливості точкової протидії сухопутних військ під час прихованих операцій при різних операційних сценаріях та вимогах. «Рафаель» продовжує розвивати передові, індивідуальні рішення для забезпечення сил підвищеною маневровістю й ефективною вогневою міццю для подолання труднощів на полі бою і досягнення оптимальних результатів при виконанні завдань», - наголосив Зві М. голова компанії Rafael.

 

Новина по темі: США ВИТРАТЯТЬ ПІВМІЛЬЯРДА ДОЛАРІВ НА МОДЕРНІЗАЦІЮ "АБРАМСІВ" ТА БМ STRYKER

 

Довідка Defense Express:


Spike NLOS (від англ. Non-line of sight – стрільба з закритої вогневої позиції; також відома під назвою "Тамуз") - універсальна ізраїльська ракета сімейства Spike.


Ракета розроблена в Ізраїлі на 80% концерном «Rafael» спільно з іншими компаніями на початку 1990-х років. До листопаду 2010 року мала гриф секретності.

 

Новина по темі: ЛАТВІЯ КУПУЄ ІЗРАЇЛЬСЬКІ ПТРК “SPIKE” ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗБРОЙНИХ СИЛ


Являє собою багатоцільову мультиплатформенну електронно-оптичну ракетну систему, призначену для знищення бронетехніки, захищених об'єктів (типу бункер, ДОТ, ДЗОТ) та інженерних споруд, а також надводних цілей і особового складу противника. Може встановлюватися на повітряних, морських, або сухопутних носіях. Ракета виконана з крилами, що розкриваються за класичною аеродинамічною схемою. Spike NLOS може наводитися за допомогою БПЛА або супутника, має власну систему фіксації цілі та дистанційне керування яке здійснюється за допомогою двосторонньої електронно-оптичної системи передачі зображення.

 

190208 SpikeNLOS 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues