190207 USA BEZPEKA 1Крупний контракт, що наразі реалізується з американською стороною, передбачає офсетні зобов’язання перед Україною з боку компаній з США у вигляді поставок обладнання для оборонного виробництва.

 

Про це в ексклюзивному інтерв’ю для Defense Express повідомив директор Українського центру «Безпека» Владислав Глазунов.

 

За словами Владислава Глазунова, в рамках контракту, що на цей час реалізується з компаніями з США, Український центр «Безпека» веде переговори з американською стороною по виконанню офсетних зобов’язань, що виникають з контракту.

 

«З Америкою у нас здійснюється великий контракт. На нього було отримано дозвіл Держдепартаменту США. І з американською компанією в рамках цього контракту ми ведемо переговори з виконання офсетних зобов'язань, що також пов'язано з постачанням підофсетної продукції у вигляді обладнання» - зазначив директор ДП «Безпека».

 

В рамках зазначеного офсету має бути поставлене обладнання для переоснащення оборонних підприємств України.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, зобов'язання у американської компанії виникли перед українською стороною після підписання в 2018 році великого контракту на поставку обладнання для виробництва корпусів артилерійських снарядів калібром від 100 до 155-мм на ДАХК «Артем», яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

 

190207 USA BEZPEKA 0

 

Слід відмітити, що на реалізацію зазначеного контракту на поставку обладнання для виробництва було отримано дозвіл Державного департаменту США.

 

Довідка Defense Express:

 

Державне підприємство «Український центр «Безпека» створено у 1993 році на базі Українського науково-дослідного центру комп’ютерної безпеки при ВО «Завод «Арсенал». Основний напрям діяльності – розробка, виробництво, впровадження, обслуговування, дослідження ефективності систем і засобів технічного захисту інформації, надання послуг у галузі технічного захисту інформації.

 

У липні 2017 року Український центр «Безпека» уповноважено на здійснення функцій служби замовника для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення

 

Публікації по темі:

 

СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС - ИНТЕРВЬЮ С ДИРЕКТОРОМ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР "БЕЗПЕКА" ВЛАДИСЛАВОМ ГЛАЗУНОВЫМ

 

ТОП-5 РОЗРОБОК ОЗБРОЭННЯ ВІД ПІДПРИЄМСТВ "УКРОБОРОНПРОМУ" У 2018 РОЦІ

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues