190201 p27 0Українське оборонно-промислове підприємство Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробляє нову версію ракети Р-27 класу «повітря-повітря», що матиме більшу дальність та нові ГСН.

 

 


Про це в ефірі програми Лінія оборони розказав директор ДАХК «Артем» Антон Карпенко, повідомляє Defense Express з посиланням на УМП.


В порівнянні з попередньою версією ракети вони матимуть більшу дальність захоплення цілей та більшу стійкість до постановки перешкод.

 


Крім того, зараз ведуться роботи по створенню нових головок самонаведення, зокрема та активних (АГСН), що дозволяють льотчикам працювати за принципом – «вистрілив та забув» та не наражати своє життя на небезпеку та літак на знищення.

 

Новина по темі: ГСН ДЛЯ РАКЕТ ТА ПКР «НЕПТУН», РЛС ДЛЯ СУ-27 ТА МІГ-29, СИСТЕМА РЕБ ДЛЯ БОЙОВИХ ЛІТАКІВ – НОВІТНІ РОЗРОБКИ НВП «РАДІОНІКС» (ВІДЕО)


«Ми виконуємо зараз дві конструкторсько-дослідні роботи по модернізації цієї ракети: створюються нові головки (самонаведення) і радіолокаційного типу, і теплового типу», – розказав Антон Карпенко.

 

190201 p27 1

МіГ-29 ЗСУ озброєний двома ракетами класу «повітря-повітря» середньої дальності Р-27 та 4 ракетами класу «повітря-повітря» малої дальності Р-73 під час навчань над Азовським морем 27 січня 2018 року


Очікувати практичні пуски та випробування модернізованих ракет з новими активними головками самонаведення варто очікувати після 2021 року.
Нагадаємо, сімейство ракет Р-27 класу «повітря-повітря» забезпечує перехоплення і знищення пілотованих та безпілотних літаків, а також крилатих ракет в дальньому та ближньому, маневровому повітряному бою.

 

Новина по темі: 152-ММ СНАРЯДИ ВІД ДАХК «АРТЕМ»: ВИПРОБУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО – РОЗПОЧАТО ПОСТАЧАННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА


Має трьохмодульну конструкцію, що складається з апаратурного блоку з головкою наведення, бойової частини та твердопаливного двигуна, з трьома силовими вузлами підвіски. Входить до складу озброєння (є основним засобом враження) українських винищувачів МіГ-29 та Су-27.

 

190201 p27 2


В залежності від версії дальність застосування ракети може складати від 50 до 110 км.

 

Новина по темі: У ПОЛЬЩІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВИЙ ЗРК З УКРАЇНСЬКИМИ РАКЕТАМИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues