190201 POLTORAK 0Усього визначено п’ять пріоритетів. Це системоутворюючі елементи оборонної реформи, на яких мають зосереджуватися зусилля всіх як у Збройних Силах, так і Міністерстві оборони та підпорядкованих структурах.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


«Перше — це ефективний оборонний менеджмент, що передбачає цілісну діяльність демократичного цивільного контролю та нової військової системи управління згідно з принципами НАТО».


У цьому контексті Міністр оборони звернув увагу керівництва Генерального штабу на необхідність у 2019 році завершити формування нової системи управління.


Другим пріоритетом Міністр оборони назвав оборонне планування на засадах спроможностей, яке поєднано з бюджетними процесами в державі на середньострокову перспективу.


«Третє — оборонні закупівлі: за імпортом — закордоном з новими повноваженнями Міністерства, і тут необхідно буде провести цілий комплекс роботи. І в Україні — на засадах нових правил з урахуванням норм відповідних європейських стандартів і протоколів», — підкреслив Степан Полторак.


Зауважимо, що 31 січня, Президент України Петро Порошенко підписав Закон щодо оптимізації закупівлі іноземної продукції оборонного призначення.


Новина по темі: МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ ЗАПУСКАЄ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ ТА КООПЕРАЦІЇ В ОПК


За словами керівника оборонного відомства, четвертим пріоритетом є оптимізована структура Збройних Сил з носіями конкретних оперативних спроможностей.


«Це стосується ефективного використання людського потенціалу та матеріальних ресурсів шляхом удосконалення організаційної структури Збройних Сил України, раціонального співвідношення чисельності органів військового управління, бойових частин, частин забезпечення, установ та організацій.», — зауважив він.


П’ятим пріоритетним напрямом Степан Полторак назвав інтегровану систему цивільно-військових спроможностей нашої держави для захисту національних інтересів, яка передбачає комплексне використання політичних, дипломатичних та військових засобів.


Як раніше повідомляв Defense Express, у НАТО наполягають на прискореному вступі України до Альянсу.

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues