190114 LanLK 1Запуск у серійне виробництво нового 64-метрового ракетного катера «Лань-ЛК» (розробки ЗАТ «Завод «Кузня на Рибальському»), повною водотоннажністю 640 тонн і швидкістю 40 вузлів у 2021 р. «є обґрунтованою та нормальною перспективою» переоснащення ВМСУ.

 

 


Про це Інформаційне агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» розповів представник Міністерства оборони України на умовах анонімності, повідомляє Defense Express.


За словами джерела, головним аргументом є розробка під такий катер КБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», вітчизняних крилатих ракет «Нептун» (кожен з 4 катерів майбутньої серії «Лань-ЛК» має бути озброєний 8 новими ПКР – прим. ДЕ).

 

Новина по темі: РАКЕТНІ КАТЕРИ «ЛАНЬ» БУДУТЬ ОТРИМАНІ ВМСУ У 2021 РОЦІ


Коментуючи застереження керівництва ВМСУ, що катер, хоча й не вийшов зі свого класу, надто важкий, та «на добрих 200 тонн важчий за необхідну платформу під ракетне озброєння, а це дуже великі ресурси», генерал зазначив, що Україні потрібна така платформа, в тому числі, на перспективу, «оскільки сьогодні в Україні немає де будувати корвет».

 

190115 BadrakWMSU 1


Співбесідник чітко висловився і щодо попередньої розробки ракетного катера – проекту миколаївського «Дослідно-проектного центру кораблебудування» (КП «ДПЦК»). побудови 54-метрового ракетного катера «Лань» водотоннажністю 420 тонн і максимальною швидкістю 32 вузли, — це на сьогодні та перспективне завтра вже «застарілий проект фактично радянських часів», хоча й свого часу реалізовувався у В’єтнамі (з 2012 року) та став основою в’єтнамського артилерійського катера проекту ТТ400ТР.

 

Новина по темі: «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» У КІНЦІ 2018 РОКУ ЗАКЛАДЕ ПЕРШИЙ КОРПУС НОВОГО РАКЕТНОГО КАТЕРА ДЛЯ ЗСУ (ФОТО ТА ВІДЕО)


Він також поінформував, що нині вже фактично 60% кораблів ВМСУ «потрібно списувати».

 

190114 LanLK 0

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues