190129 trenazgerBTR4 0На харківському ДП «Завод ім. В.О. Малишева», що входить до складу ДК «Укроборонпром», почали навчання військовослужбовців ЗСУ на новітніх навчальних тренажерах.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на atn.ua.

 

Аби вправно керувати новими бронетранспортерами, які випускають харківські підприємства, курсанти військових ЗВО та військовослужбовці Збройних сил України займаються на тренажерах «Конструкторського бюро імені Морозова».

 


Програма мінімум – 10 навчальних годин за пультом управління тренажеру. Паралельно з вдосконаленням військової техніки, кажуть інженери, вони модернізують й тренажери.

 

Новина по темі: ЗАВОД ІМЕНІ МАЛИШЕВА ПРЕДСТАВИВ ОНОВЛЕНИЙ БТР-4 ВЛАСНОЇ ЗБІРКИ (ВІДЕО)


«Зараз вже тренажери дозволяють імітувати безпосередньо дії підрозділу, а не діяти в складі однієї бойової машини. Зараз ми співпрацюємо в кооперації з провідними фахівцями з розробки програмного забезпечення, і це нам дозволяє відтворювати найбільш реальну бойову обстановку», - розповів учений секретар ДП «Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова» Андрій Богач.

 

Новина по темі: У 2018 РОЦІ ЗСУ ЗНАЧНО ВДОСКОНАЛИЛИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ БІЙЦІВ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues