190125 An32India 0Україна та Індія домовилися про модернізацію парку транспортних літаків Ан-32 ВПС Індії, завдяки запропонованій Києвом програмі заміщення російських комплектуючих.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на сайт «Крила».


Модернізація 65 турбогвинтових літаків Ан-32 що належать Індії розпочнеться найближчим часом і триватиме впродовж трьох-чотирьох років.


Роботи будуть проведені на базі ремонтного депо ВПС (Base Repair Depot) в Канпурі, що за 495 км на південний схід від Нью-Делі. Використовувати будуть обладнання, поставлене з України.

 

Новина по темі: В ІНДІЇ ОЧІКУЮТЬ НАРОЩУВАННЯ ВТС З УКРАЇНОЮ - ПОСОЛ ІНДІЇ

 

Головний виконавець з української сторони - державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство «Спецтехноекспорт», що входить до структури концерну «Укроборонпром». Співвиконавцями контракту є ДП «Антонов» і ДП «Завод 410 цивільної авіації», які також входять до складу державного концерну.

 

Новина по темі: ДП «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» УКЛАЛО В ІНДІЇ НОВІ КОНТРАКТИ ЗАГАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ ПОНАД ПІВМІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ

 

Нагадаємо, раніше Міністерство оборони Індії вже мало досвід співробітництва з Україною по питанню модернізації літаків Ан-32 - у 2009 році був підписаний контракт вартістю 400 млн дол. США на модернізацію 105-ти Ан-32 шляхом ремонту турбогвинтових двигунів АІ-20, планерів літаків, а також оснащення новою авіонікою, навігацією і засобами зв'язку. Той контракт був завершений у 2015 році та проводився на підприємстві ДП «Завод 410 ЦА».

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues