190117 poltorakNATO 0Міністр оборони України Степан Полторак зазначив, що повний перехід України на стандарти НАТО потребує дуже великого фінансування і може розтягнутися на тривалий період.

 

 


Про труднощі переходу на стандарти НАТО Степан Полторак розповів журналістам у середу, 16 січня, повідомляє Defense Express.


«До НАТО вступають не збройні сили й не міністерство оборони - до НАТО вступає країна. Для цього ми маємо дуже добре попрацювати. Завдання з реформування Міністерства оборони та Збройних сил за стандартами альянсу ми визначили, й основні стандарти ми повинні впровадити до кінця 2020 року», - сказав Міністр оборони України.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» У НАСТУПНОМУ РОЦІ ПЕРЕХОДИТЬ ДО СТАНДАРТІВ НАТО


«Але повністю перехід на всі стандарти НАТО ми зможемо здійснити лише тоді, коли в нас буде повний фінансовий ресурс. А він, і взагалі реформа армії, є дуже дорогими», - додав міністр.

 

Новина по темі: НАТО ОБІЦЯЄ УКРАЇНІ ДОПОМОГУ З ПЕРЕХОДОМ НА СТАНДАРТИ АЛЬЯНСУ


На уточнювальне запитання про терміни такого переходу глава відомства зазначив, що, наприклад, Польща, яка вже понад 20 років перебуває в НАТО, «досі переходить на нову техніку, на нове озброєння і на стандарти, які є в альянсі».

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ЗАРЕЄСТРУВАВ ЗАКОНОПРОЕКТИ ПРО ЗМІНУ ВІЙСЬКОВОГО ВІТАННЯ ТА ВСТУП ДО НАТО ТА ЄС


«Тому що провести реформи - підготовку, реформу кадрового забезпечення, реформу логістичного забезпечення, реформу бойового забезпечення, реформу органів військового управління - можна здійснити протягом певного періоду, при цьому не маючи величезного фінансового ресурсу. А змінити всю техніку та озброєння - треба мати можливості закупівлі й мати фінансовий ресурс. Тому цей процес є більш тривалим», - пояснив Степан Полторак.

 

Новина по темі: ОЛЕКСАНДР ТУРЧИНОВ: УХВАЛЕННЯ ЗАКОНУ «ПРО НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ УКРАЇНИ» - ВАЖЛИВИЙ КРОК, ЯКИЙ НАБЛИЖАЄ НАШУ КРАЇНУ ДО НАТО

 

Read this article in English: UKRAINIAN ARMY’S REFORMS, TRANSITION TO NATO STANDARDS VERY COSTLY – POLTORAK

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues