190117 EMU 0ГО «Європейський Рух України» (Європейський Рух України), за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (Konrad Adenauer Stiftung Ukraine), оголошує про початок реалізації четвертого річного проекту «Школа Євроатлантичної Солідарності».


Мета цього проекту – розширення всеукраїнської мережі лідерів громадської думки задля підтримки євроатлантичного курсу України.

 

Передбачається, що до неї увійдуть представники нової хвилі політиків, громадських діячів, волонтерів, ветеранів АТО/ООС, ЗМІ і бізнесу.
Командою проекту на конкурсній основі буде відібрано 30 учасників, для яких протягом 2019 року буде організовано три навчальні етапи - триденні заходи у форматі «тренінг для тренерів» в різних регіонах України:
- у Києві 15 - 17 лютого;
- у Львові 22 - 24 березня;
- в Одесі 21 - 23 червня.

 

Протягом навчань учасники отримають знання та практичні навички з питань євроатлантичної інтеграції та можливостей їх застосування на національному та місцевому рівнях. В рамках проекту передбачається участь у якості спікерів та тренерів кращих вітчизняних та закордонних експертів з питань євроатлантичної інтеграції, іноземних та українських дипломатів, політиків, громадських діячів. Орієнтовно 50% часу в рамках проекту буде присвячено тренінгам та практичним заняттям щодо управління репутацією, формування політик та ухвалення рішень, проведення перемовин, ораторському мистецтву тощо. Решта - дебати, презентації та навчальні візити в органи державної влади та місцевого самоврядування, окремі об’єкти сектору безпеки та оборони.

 

Публікація по темі: НАШІ В НАТО – КОМУ ВІД ТОГО ГІРШЕ?

 

По завершенню навчальної програми в м. Києві планується всеукраїнська Конференція, під час якої передбачається приєднання (за бажанням) випускників попередніх річних програм проекту до Української Євроатлантичної Платформи, започаткованої у грудні 2016 року за результатами реалізації першої річної програми проекту Школи Євроатлантичної Солідарності (інформація за лінком: http://www.eurointegration.com.ua/experts/2016/12/21/7059269/).

 

Кращі випускники проекту матимуть можливість відвідати штаб-квартиру НАТО та\або окремі держави-члени НАТО у складі організованих груп, які періодично формуються Центром інформації та документації НАТО та окремими закордонними фондами.


До участі у проекті запрошуються громадяни України як правило віком від 21 до 50 років, які досягли успіхів у політиці, громадській діяльності, журналістиці, бізнесі, юриспруденції та/або інших сферах. При формуванні групи буде враховуватися гендерний фактор, рівномірне регіональне представництво та професійна належність. Водночас, внутрішньо переміщеним особам та представникам ЗМІ при підведенні підсумків конкурсу буде надаватися перевага.

 

Публікація по темі: ЄВРОАТЛАНТИЧНА СОЛІДАРНІСТЬ НА ПІВДЕННИХ РУБЕЖАХ УКРАЇНИ


Для того, щоб стати кандидатом до участі в проекті необхідно заповнити анкету - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2tvLKHMBaUb65XJdqyFPCYUebHxDKcbTprI6anXII_jCDQw/viewform?fbclid=IwAR0GZr5hEF3HnVMhzhgk-DX3SlnuKGfQetDrRWiYmB7F2rC7RvtgwG_2-NA до 08 лютого 2019 р.


Про результати відбору учасників буде повідомлено до 10 лютого 2019 року.


Організаційні питання:
Витрати (проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів) беруть на себе організатори.
Транспортні витрати – частково покривають організатори.
Додаткову інформацію щодо проекту можна отримати на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook, написавши нам на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або звернувшись за телефонами:
(067) 111 88 66 (Maksym Datsyuk, директор ГО «Європейський Рух України")
(050) 384 57 62 (Вадим Трюхан, Голова правління ГО «Європейський Рух України»).

 

Публікація по темі: ЄВРОАТЛАНТИЧНІЙ СОЛІДАРНОСТІ ТРЕБА ВЧИТИСЬ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues