190114 Bogdan 0Компанія «Богдан Моторс» підписала новий контракт із Міністерством оборони України на постачання оновлених санітарних машин «Богдан 2251» до Збройних сил. Цьогоріч військові отримають ще більше таких авто від українського виробника.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу корпорації.

 

«Українська армія отримає модернізовані автомобілі «Богдан 2251». У 2018 році вони отримали низку змін, які узгоджувалися із військовими медиками та представниками Міністерства оборони. Тепер модернізовані «Богдан 2251» поступово замінюють застарілі радянські УАЗи, отримуючи схвальні відгуки від представників ЗСУ», - повідомив автовиробник.

 

Новина по темі: «БОГДАН МОТОРС» ЗБІЛЬШИТЬ ВИРОБНИЦТВО БАГАТОЦІЛЬОВИХ ВАНТАЖІВОК ДЛЯ ЗСУ В 2019 РОЦІ

 

У корпорації нагадали, що 2018-го «Богдан Моторс» достроково виконав контракт на виготовлення і постачання санітарних автомобілів «Богдан 2251». Вони пристосовані для вивезення поранених з медичних підрозділів, мобільних шпиталів та подальшої евакуації.

 

190114 Bogdan 1

 

За рахунок виробника автомобілі пережили 10 змін: було переглянуто устаткування кабіни водія та медичного КУНГ-у автомобіля. До інтер’єра медичного відділення внесли зміни для більш комфортного перебування під час виконання завдань, зокрема, обладнали автономною системою підігріву, а паливну систему - спеціальним обігрівачем. У Міноборони заявили, що оновлена версія санітарного автомобіля «Богдан 2251» врахувала усі побажання військових та медиків.

 

Новина по темі: «БОГДАН» ДОСТРОКОВО ВИКОНАВ КОНТРАКТ НА ПОСТАЧАННЯ НОВИХ САНІТАРНИХ АВТОМОБІЛІВ ДО ЗСУ

 

До появи на фронті «Богданів-2251», основним санітарним автомобілем в українському війську був УАЗ-452. За словами військових водіїв, «Богдан 2251» значно перевищує за характеристиками свого попередника, який використовувався ще з радянських часів і міг підвести у будь-який момент.

 

Новина по темі: БОГДАН У 2018 РОЦІ ПЕРЕДАВ ЗСУ 200 НОВИХ ВАНТАЖІВОК

 

Читайте також  англійською тут: BOGDAN MOTORS SIGNS NEW CONTRACT WITH DEFENSE MINISTRY

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues