190111 FED 0Харківський машинобудівний завод «ФЕД», що входить до складу ДК «Укроборонпром», у минулому році освоїв виготовлення нових агрегатів для військових літаків.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДК «Укроборонпром».


Наголошується, що завод «ФЕД», який є виробником різноманітних агрегатів та бортової апаратури, освоїв випуск нової продукції: ремонтно-групових комплектів та газотурбінного двигуна-енерговузла.

 

Новина по темі: АТ«МОТОР СІЧ» ПОСТАВИЛО ЗСУ 23 ВЕРТОЛЬОТИ МІ-8 МСБ ТА 10 ВЕРТОЛЬОТІВ МСБ-2


Також були оновлені виробничі потужності підприємства. На заводі встановлено нові фрезерні оброблювальні центри та отримані сертифікати відповідності новим версіям стандартів ISO 9001, а також сертифікати схвалення згідно Авіаційних правил України.

 

190111 FED 1


У прес-службі «Укроборонпрому» відзначили, що за 2018 рік підприємства кластера авіабудування Державного концерну передали близько 50 літаків та вертольотів до Збройних Сил України, оновивши авіаційний парк та посиливши його модернізованими літальними апаратами.

 

Новина по темі: "ОДЕСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД" РОЗПОЧАВ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ З РОЗРОБКИ ТА ВИРОБНИЦТВА ЛІТАКІВ

 

«Таким чином, підприємства кластера авіабудування ДК «Укроборонпром» за 2018 рік повністю виконали поставлені перед ними завдання, посиливши українське військо та продовжили роботи з модернізації та розробки нових літальних апаратів на потребу Збройних Сил України», - наголосили у прес-службі.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues