11012019 SKP2Національний виробник сучасних цифрових систем зв'язку - ТОВ «Телекарт-Прилад», освоїв на власних потужностях ремонт і модернізацію стартових командних пунктів для потреб Повітряних сил Збройних сил України. 

 

 

Про це кореспонденту Defense Express повідомили на підприємстві.  

 

Стартовий командний пункт СКП-11 призначений для управління польотами літальних апаратів на фіксованих частотах телефонного та радіо зв'язку, на польових (тимчасових) аеродромах, але також може використовуватися і на стаціонарних аеродромах в якості резервного або основного засобу управління повітряним рухом. При цьому забезпечується повна автономність від стаціонарних джерел електроживлення, що дозволяє розгорнути командний пункт практично в будь-якому місці.

 

 

11012019 SKP3

 

У листопаді-грудні 2018 року було проведено модернізацію першого пункту СКП-11 із застосуванням сучасних систем зв'язку і комунікації як виробництва ТОВ «Телекарт-Прилад», так і виробництва провідних світових компаній в галузі телекомунікацій. У процесі модернізації також проведений капітальний ремонт автомобіля і кузова КУНГ, прокладені нові лінії кабелів, встановлено кліматичне обладнання для роботи пункту в будь-яких погодних умовах.

 

Робота з модернізації була позитивно оцінена представниками замовника. У планах ТОВ «Телекарт-Прилад» на 2019-2020 роки подальша модернізація стартових командних пунктів в інтересах Повітряних сил Збройних сил України.

 

Як  раніше повідомляв Defense Express, під час спеціалізованої міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2018», що пройшла у Києві з 9 по 12 жовтня цього року, ТОВ «Телекарт-Прилад» показало розроблене ними універсальне мобільне робоче місце оператора.

 

 

Публікація по темі: ООО «Телекарт-Прибор»: «МЫ МОЖЕМ ВЫДАТЬ НОВЫЕ КОНКУРЕНТОСПОСОБНЫЕ РЕШЕНИЯ»

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues