190111 ukr nato 0В 2020 році ЗСУ будуть зорганізовані і здатні діяти повністю за стандартами НАТО відповідно до закону про національну безпеку.

 

Про це, як повідомляє Defense Express, з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента України, Петро Порошенко заявив під час робочої поїздки на Рівненщину.

 

Зокрема, під час зустрічі з мешканцями міста Здолбунів та Здолбунівського району на Рівненщині Глава держави наголосив, що зусилля українського народу та героїзм армії викликають повагу і розуміння світу та дозволяють українській дипломатії зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України, включно з санкціями, допомогою в підготовці фахівців та постачанні зброї.

 

Президент впевнений, що шлях України до Євросоюзу та НАТО допоможе забезпечити безпеку українських кордонів і суверенітету. «Наш шлях до миру, але не на умовах капітуляції, яку нам пропонує російська п’ята колона, а на умовах національних інтересів України», - наголосив Глава держави.

 

Президент зауважив, що членство в ЄС – це шлях до добробуту. «Щоб в цьому переконатися – порівняйте як живуть країни-члени ЄС і народи цих країн та порівняйте як живуть країни і народи колишнього Радянського союзу. Переконаний, що альтернативи в нас немає», - зазначив він. За його словами, євроатлантична інтеграція – це також шлях до зміцнення української державності і гідності українських громадян. «І ми довели, що здатні здобувати перемоги на цьому визначеному українським народом шляху», - наголосив Глава держави.

 

Президент підкреслив, що українці зупинили російську агресію і зберегли незалежність держави. «Вперше. Бо завжди, коли Росія нападала на Україну, а це постійно трапляється протягом останніх 300 років, Україна не витримувала більше 1,5-2 років. Це вперше ми продемонстрували, що ми здатні захистити наш суверенітет», - наголосив Глава держави.

 

190111 ukr nato 1

 

За його словами, до 2014 року армія надто довго була на периферії державної уваги, режим Януковича до кінця зруйнував її, в армії був розпочатий процес з її розпродажу, розграбування і розшматування. «Але в 2014 році, ми мали можливість в цьому не один раз переконатися, ворог не врахував українського патріотизму і єдності народу. Не врахував волонтерів, добровольців, які голими руками готові були боронити державу. Ми з вами відродили українське військо у небачений в історії термін», - нагадав Петро Порошенко.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ: СЬОГОДНІ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ ПЕРЕДАЮТЬСЯ МАЙЖЕ 10% РІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ОБОРОНПРОМУ


«Американські генерали і генерали інших країн-членів НАТО казали, що 4-5 років потрібно для створення однієї бригади і за 4 роки створили ЗСУ. І сьогодні – це сотні тисяч належно підготовлених, гарно озброєних і забезпечених усім необхідним воїнів з речовим, медичним, харчовим, бойовим, житловим і іншим забезпеченням воїнів, які нарешті почали виховуватись на українських традиціях», - наголосив Президент.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Порошенко: Не дозволимо РФ вирішувати як Україні використовувати Азовське море і Керченську протоку.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues