19011 RADA 2Після нещодавнього оголошення General Dynamics позитивного рішення наглядової ради до армійських вимог (Army Requirements’ Oversight Council, AROC) розпочався другий етап інтеграції системи активного захисту Iron Fist Light (IFL) для використання на бойовій машині піхоти Bradley.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на прес-службу компанії RADA Electronic Industries Ltd (RADA).


Проект реалізується спільно компаніями General Dynamics, General Dynamics Ordnance та Israel Military Industries (IMI), яку нещодавно придбала Elbit Systems. RADA Electronic Industries Ltd є постачальником для IMI програмно керованих РЛС, що використовуються в системі активного захисту IFL.


IFL - це легка система активного захисту, що забезпечує живучість броньованих та інших тактичних платформ на полі бою. Програмно керована РЛС від RADA, забезпечує своєчасне виявлення з будь-якого напрямку та супроводження в реальному часі цілі (снаряду), що загрожує ураженням. На підльоті до об’єкту, що захищається, система знешкоджує снаряд, відстрілюючи в його напрямку невеличкий заряд. Знешкодження відбувається за рахунок активації заряду та дії ударної хвилі.

 

190111 RADA 1


На другому етапі інтеграції системи активного захисту Iron Fist Light на БМП Bradley компанія RADA очікує отримання замовлень на постачання систем для проведення визначальних випробувань, що передбачає, оснащення новими системами щонайменше однієї бригади на БМП Bradley. Очікується, що цей етап триватиме протягом 2020-2021 років.


“IFL є ідеальною системою активного захисту для бойової машини Bradley, з огляду на те, що армія США продовжує програму модернізації свого основного засобу перевезення військ на полі бою», - зазначив у своєму коментарі генеральний директор RADA Electronic Industries Ltd. Дубі Села.


В компанії сподіваються на подальшу участь в реалізації програм армії США по модернізації бойових броньованих машин та поставки в рамках цих програм радарів власного виробництва. В компанії RADA Electronic Industries Ltd. оцінюють, що лише в армії США системи активного захисту можуть бути встановлені на декілька тисяч бойових машин різних типів у той час як потреба в подібних системах у світі є значно вищою.


Нагадаємо, що в Україні було розроблено та у в 2009 році прийнято на озброєння новий сучасний комплекс активного захисту КАЗ «Заслон», який захищає від унітарних і тандемних протитанкових гранат ручних і станкових гранатометів, протитанкових керованих ракет, кумулятивних і бронебійних артилерійських снарядів, що підлітають до захищених об'єктів зі швидкостями 70 - 1200 м/сек. Крім того, на базі КАЗ «Заслон» було розроблено полегшений варіант – КАЗ «Шершень», який призначений для використання у складі легкої бронетехніки. Він є комплексом ближнього радіусу дії з захисним зарядом, що не відстрілюється.


Публікація по темі: БРОНЕЗАХИСТ: ВІД «РАКЕТКИ» ДО «ЗАСЛОНА»

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues