190110 MC21 0Нові санкції США перекрили постачання з Америки та Японії матеріалів для композитного крила середньомагістрального літака МС-21. Це ліак  мав стати першою машиною такого класу, що створено у пострадянській Росії та вважається «ключовим проектом» цивільного авіапрому РФ.

 

 


Як повідомило видання «Комерсант», санкції США щодо АТ «Аерокомпозіт» (входить до ВАТ «Об'єднана авіабудівна корпорація» ОАК) і АТ «ОППП «Технологія» імені А.Г. Ромашина» (входить до «Ростех») поставили під загрозу створення композитного «чорного крила» для перспективного проекту, який має бути завершений у 2020 році. Про складнощі з постачанням імпортних композитів розповіли два топ-менеджери галузі та були підтверджені високопоставленим чиновником в апараті уряду РФ. За їх словами, ряд компонентів для композитів, що використовувалися для крила і частини кіля, йшли з США (компанія Hexcel) і Японії (компанія Toray Industries), але нещодавно, під тиском Вашингтону, відвантаження припинилася.

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКИЙ SUKHOI SUPERJET 100 НЕ ПОЛЕТИТЬ В ІРАН ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ США

 

Варто зазначити, що проект МС-21 вже оцінюється у 438 млрд руб. (близько 6,5 млрд доларів США), а подовжене композитне крило позицінується, як одна з осноних його конкурентних переваг. Воно підвищує економічність машини та збільшує ширину салону у порівнянні з аналогами від і Boeing та Airbus. Наразі готові три дослідних зразки МС-21-300 з «американською» ниткою, четвертий літак у стадії складання.

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКА ЦИВІЛЬНА АВІАЦІЯ: «ЛЕТИМО НА ОДНОМУ КРИЛІ»


«Запас композитів, що залишився, розрахований на шість літаків, обговорюються шляхи розв'язання проблеми», - уточнює одне з джерел видання.


Варіантів небагато, зізнається інший фахівець, з урахуванням «вельми міцних» американо-японських відносин розраховувати на відновлення постачання не варто: «Тепер доведеться брати або китайські композити, які у два рази товще і важчі, або чекати, коли російські підприємства зможуть створити щось схоже». Теоретично спеціалізацію може освоїти Єлабузький завод композитних виробів, але доведеться провести ДКР і знайти верстатного-виробничий парк, підкреслює він, «а це призведе до зсуву термінів вправо що найменш до 2025 року».

 

190110 MC21 1

Виконавці робіт по МС-21 / Фото: mc-21.wikidot


Другий варіант - підключення до імпортозаміщення структур «Росатома», «вони вже обіцяли розглянути варіанти надання допомоги». Так, за підсумками наради за участю чиновників уряду, структур ОАК, «Ростех» та «Росатома», «композитний дивізіон» «Росатома» (Umatex) погодився брати участь в проекті розробки та тестування матеріалів для МС-21. Замовником робіт стане «Аерокомпозіт». Але, як зауважив один зі співрозмовників, наразі в РФ немає підприємств, які виробляють такі авіакомпоненти, і прогнозувати терміни для проведення ДКР вкрай складно.

 

Новина по темі: В РФ ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ ЗАКРИВАЄТЬСЯ ВИРОБНИЦТВО ПАСАЖИРСЬКИХ ЛІТАКІВ АН-148


Третій варіант запропонували у ЦАГІ і НДЦ ім. Жуковського - позбутися композитів в МС-21 і перепроектувати крило і кіль у металі. Це скоротить терміни затримки програми, але «вб'є композити, які подавалися як одна з основних переваг лайнера», каже співрозмовник видання. Також, на думку інформованих джерел, така заміна матеріалу може додати складнощі з сертифікацією МС-21, бо буде необхідний повторний цикл випробувань, що позначиться і на строках.

 

190110 MC21 2

Порівняння ТТХ МС-21 з основними конкурентами / Фото: aviaport.ru


Виконавчий директор компанії «Авіапорт» Олег Пантелєєв вважає, що створення МС-21 без композитного крила не має сенсу, оскільки «є готовий Ту-204 з металевим крилом без санкційних ризиків», незначне перепроектування під двигун ПД-14 дозволить підвищити його ефективність. Але це не призведе до створення лайнера, «який буде конкурентоспроможним у порівнянні з новітніми Boeing і Airbus».

 

Новина по темі: МО РФ РАПТОВО ЗНАДОБИЛИСЯ НОВІ ДВИГУНИ ДЛЯ АН-148 НА 30 МЛН ДОЛАРІВ

 

Нагадаємо, «Аерокомпозіт» і Обнінське науково-виробниче підприємство «Технологія» (ОППП «Технологія» імені А.Г. Ромашина) потрапили під санкції США у вересні минулого року. Поряд з ними в списку санкцій виявилися також конструкторське бюро «Авіадвигун», науково-виробнича корпорація «Системи прецизійного приладобудування» (АТ «НПК» СПП») і Воронезький НДІ «Вега». Всі ці компанії потрапили під санкції за підтримку діяльності російських компаній у військово-аерокосмічній галузі.

 

Новина по темі: ІТАЛІЙСЬКИЙ ПАРТНЕР ПІШОВ З «ЦИВІЛЬНИХ ЛІТАКІВ СУХОГО»

 

190110 MC21 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues