190108 SSO 0Представники Сухопутних військ відвідали Навчально-тренувальний центр ССО, де їм було продемонстровано матеріально-технічну базу центру з можливістю подальшого використання їхніми підрозділами.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


В ході візиту посадові особи мали нагоду ознайомитись можливостями тренування на скеледромі, який дозволяє набути навички дій в гірській та міській місцевостях.

 

190108 SSO 3


Також гості заходу оглянули імітаційне містечко для відпрацювання тактичним підрозділом бойових дій в міських умовах: будівлі різної поверховості «Х», «Т» образні перехрестя та підземні комунікації.


Для ведення бою в замкненому просторі, продемонстровано роботу групи в «кілхаусі», об’єкті, що дозволяє імітувати житлові та офісні приміщення, довгі коридори, сходи та технічні приміщення. Тут є можливість змінювати мішенну обстановку, відповідно до завдань та працювати з приладами нічного бачення в умовах відсутності освітлення.

 


Новина по темі: НА ЛЬВІВЩИНІ РОЗРОБЛЯЮТЬ НОВУ МАШИНУ РХБ РОЗВІДКИ НА БАЗІ «ДОЗОР-Б»


Відвідувачі оцінили можливості проведення тактико-спеціальних занять з бойовою стрільбою на стрільбищах та тирах різної дистанції, а саме: стрільба з незручних позицій, з військової техніки, з макету гелікоптера, що імітує нестабільне положення в повітрі. Продемонстровано роботу групи вогневої підтримки із закритих позицій.

 

190108 SSO 4


Представники Сухопутних військ ознайомились з роботою центру об’єктивного контролю, обладнаного камерами стеження та тривимірною моделлю полігону.


Як раніше повідомляв Defense Express, для снайперів ССО України збудують тренувальний комплекс.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues