190108 Bogdan 0Корпорація «Богдан» 2018 року реалізувала свої плани із постачання модернізованої військової техніки українській армії та передала ЗСУ 200 вантажних автомобілів високої прохідності «Богдан-6317».

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-секретаря компанії Сергія Красулю.

 

«Потужності нашого підприємства готові до збільшення замовлень від Міноборони – автопарк військових має повністю перейти на нову техніку, і «Богдан Моторс» здатний допомогти армії в оснащенні сучасною технікою українського виробництва», - наголосив Сергій Красуля.

 

190108 Bogdan 1

Вантажний автомобіль високої прохідності «Богдан-6317»

 

Він нагадав, що у грудні до ЗСУ було передано 20 вантажівок «Богдан 6317» в присутності президента Петра Порошенка. Загалом цього року корпорація передала армії 200 таких автомобілів. Прес-секретар компанії зазначив, що виробничі можливості Черкаського заводу корпорації «Богдан» дозволяють виготовляти до 500 одиниць вантажівок 6317 – це значно перевищує обсяг замовлення на ці автомобілі. Також він нагадав, що такі багатоцільові автомобілі обладнані потужними шестициліндровими дизельними двигунами з турбонаддувом, потужність яких становить 280 к.с. Вони здатні розвивати швидкість до 85 км/год з вантажем в 11 тонн і можуть перевозити 50 осіб у відповідно обладнаному для цього кузові.

 

190108 Bogdan 2

Санітарна машина «Богдан-2251»

 

Крім того, в листопаді компанія достроково виконала контракт на вироблення і постачання ЗСУ санітарних машин «Богдан 2251». Красуля розповів, що ця техніка призначена для вивезення поранених та подальшої евакуації до медичних лікувальних закладів. Також в найгарячіших точках районів проведення Операції Об’єднаних сил можна помітити та багатоцільові позашляховики «Богдан 2351» із двигуном потужністю 143 к/с. Вони замінюють радянські УАЗи, додав прес-секретар компанії.

 

190108 Bogdan 3

Багатоцільовий «командирський»  позашляховик «Богдан-2351»

 

Також Сергій Красуля нагадав й про успішні випробування військовими мінометного комплексу «Барс-8ММК», який був створений на базі бронеавтомобіля «Барс-8». Це авто з шасі підвищеної прохідності, колісною формулою 4×4 та 6,7-літровим турбодизельним двигуном має протимінний і балістичний бронезахист, системи забезпечення життєдіяльності екіпажу, засоби зв’язку та навігації, прилади нічного та денного спостереження та інше важливе для військових оснащення.

 

190108 Bogdan 4

Мінометний 120-мм комплекс  «Барс-8ММК», створений на базі бронеавтомобіля «Барс-8»

 

Сергій Красуля наголосив, що військова техніка Черкаського автозаводу «Богдан Моторс» має попит серед військових, пройшла випробування та постійно модернізується згідно з побажаннями ЗСУ, а потужності підприємства готові до збільшення замовлень від Міноборони та задоволення потреб армії.

 

Новини по темі:

 

ВІДБУЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО МОБІЛЬНОГО МІНОМЕТНОГО КОМПЛЕКСУ «БАРС-8ММК» (ВІДЕО)

 

«БОГДАН» ДОСТРОКОВО ВИКОНАВ КОНТРАКТ НА ПОСТАЧАННЯ НОВИХ САНІТАРНИХ АВТОМОБІЛІВ ДО ЗСУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues