190102 PIVDENNE 0У КБ «Південне» впроваджена інноваційна технологія ротаційного розкочування, яка забезпечить якісний стрибок у дослідному і серійному виробництві ракетної техніки.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на прес-службу КБ «Південне».


На верстаті для ротаційного розкочування виготовлятимуть дослідні зразки корпусів з різнопрофільною внутрішньою поверхнею без зварних швів і шпонкових з'єднань. Переваги такого способу – у спрощенні конструкцій, зменшенні їхньої ваги, підвищенні надійності і міцності, скороченні часу проектування і впровадження у виробництво, економії матеріалів і в значному здешевленні виробничого процесу.

 

Новина по темі: У КБ «ПІВДЕННЕ» ВІДКРИТО НОВИЙ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІЗ СУПЕРКОМП’ЮТЕРОМ

 


Задля цієї мети у КБ «Південне» і створюється якісно нова виробнича ділянка виготовлення корпусних деталей з металевих матеріалів. Її основне обладнання – шестироликова машина ротаційного розкочування, напівавтоматичний стрічкопильний верстат, вакуумна піч – придбані без залучення бюджетних коштів, виключно на гроші, що зароблені КБ «Південне» у рамках комерційних міжнародних контрактів. Відкриття ділянки дозволить забезпечити максимально замкнутий цикл виготовлення корпусних деталей ракетної техніки.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, в КБ Південне відкрили найсучасніший випробувальний комплекс.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues