181228 OPSNI 0У цьому році ДП «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представив абсолютно нову ініціативну розробку – оптико-прицільну станцію ОПСН-І. Невеликі розміри станції дозволяють використовувати її навіть на безпілотниках.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДК «Укроборонпром».


Ця станція оснащена потужною оптикою, тепловізором, лазерним каналом управління та далекоміром. Такий набір інструментів дозволяє не тільки виявляти цілі, але і наводити на них високоточне озброєння, яке використовує різні типи наведення.

 

Новина по темі: "ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД": НОВІ ПРИЛАДИ НАВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕДОВІ РОЗРОБКИ


Попри таке потужне оснащення діаметр станції всього 43 см, що дозволяє її встановлювати не тільки на вертольоти, а і на безпілотні літальні апарати. Окрім того, стабілізована у всіх площинах оптико-прицільна станція може застосовуватись у бронетехніці та, при певних змінах конструкції, у морській техніці.

 

Новина по темі: У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДУТЬ ВИРОБЛЯТИ КОЛІМАТОРНІ ПРИЦІЛИ


Таким чином, розробка «Ізюмського приладобудівного заводу» є універсальною, що гарантує, за умови масштабного виробництва, значне здешевлення ОПСН-І.

 

181228 OPSNI 1


Нагадаємо, вперше новітній комплекс був показаний 10 грудня ц.р. у Києві, під час виставки-презентації науково-технічних розробок і технологій установ НАН України «Наука – обороні та безпеці держави», що була присвячена 100-річчю заснування Національної академії наук України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues