181228 PTRK 0В цьому році ЗСУ отримали сотні високоточних ракетних комплексів «Стугна-П», «Корсар» та «Бар‘єр» з тисячами ракет до них. Загалом, українським силовим структурам у 2018 році було передано понад 2500 одиниць високоточного озброєння.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДК «Укроборонпром».


Нагадаємо, сучасні комплекси розроблені й серійно виготовляються на Державному Київському конструкторському бюро «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

 

181228 PTRK 1


Переносний протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П» призначений для ураження нерухомих і рухомих сучасних броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також – малорозмірних цілей типу ДОТ, танк в окопі, легкоброньованих об’єктів та вертольотів. Дальність стрільби – до 5 км. Наведення здійснюється лазерним променем.

 

Новина по темі: У КАТАРІ НА ПАРАДІ ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛИ БОЙОВІ МОДУЛІ З УКРАЇНСЬКИМИ ПРОТИТАНКОВИМИ РАКЕТАМИ «СКІФ» (ВІДЕО)У КАТАРІ НА ПАРАДІ ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛИ БОЙОВІ МОДУЛІ З УКРАЇНСЬКИМИ ПРОТИТАНКОВИМИ РАКЕТАМИ «СКІФ» (ВІДЕО)


Своєю чергою, легкий переносний ракетний комплекс «Корсар» дозволяє ефективно знищувати ворожі цілі на відстані до 2,5 км – аналогічна дальність в американського FGM-148 Javelin. Наведення ракети здійснюється за допомогою лазерного променя.

 

Новина по темі: ОНОВЛЕНИЙ ПТРК «КОРСАР» ОТРИМАВ ГРЕЦЬКИЙ ТЕПЛОВІЗОР (ВІДЕО)

 

Також варто відзначити, що цифрові прицільні комплекси для вітчизняних ПТРК розробили та виготовляють на ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

 

Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНИМ ПТРК «СКІФ» МОЖНА КЕРУВАТИ НАВІТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОСТОГО СМАРТФОНА (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues