181226 OSCE 0C 1 січня 2019 року Швейцарія візьме на себе функції чотиримісячного головування в Форумі ОБСЄ із співробітництва в галузі безпеки - одного з двох основних директивних органів ОБСЄ, що діють на регулярній основі.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляє Укрінформз посиланням на міжнародну інформаційну службу (SWI Swissinfo) Швейцарської національної теле- і радіокомпанії.


"Після "великого" головування в ОБСЄ в 2014 році, яке якраз випало на момент виникнення в Європі нового вогнища напруженості, а саме, в Криму та на Сході України, тепер на Берн ляжуть обов'язки "малого" головування в структурі, що "сприяє дотриманню основних заходів зміцнення довіри і безпеки з метою регулювання обміну між державами військовою інформацією та проведення взаємних перевірок, а також Кодексу поведінки, що є ключовим документом, який забезпечує демократичний контроль над силами безпеки", - йдеться в повідомленні.


Новина по темі: КЛІМКІН: РОСІЯ ДОПУСТИЛА УКРАЇНСЬКИХ КОНСУЛІВ ДО УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ


Як заявила статс-секретар МЗС Швейцарії Паскаль Берісвіль, під час головування у Форумі Швейцарія зосередиться на дещо вузьких тематичних сферах. Зокрема, мова йде про вдосконалення механізмів контролю за обігом легкої стрілецької зброї.


Як раніше повідомляв Defense Express, Турчинов: Кораблі ВМСУ будуть продовжувати ходити через Керченьску протоку

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues