181224 SBU 0У 2018 році СБУ заблокувала доступ до більш ніж 300 інтернет-ресурсів, які Росія використовувала для ведення гібридної війни проти України.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр СБУ.

 

Слідчими підрозділами СБУ здійснюються досудові розслідування у межах 83 кримінальних проваджень стосовно власників та адміністраторів спільнот антиукраїнського спрямування, які свідомо поширювали заклики до повалення конституційного ладу і державної влади, масових заворушень та інших протиправних дій. У поточному році у межах цих кримінальних справ 23 особам було повідомлено про підозру та винесено 15 обвинувальних вироків суду.

 

"Протягом 2018 року особливу увагу також приділено профілактиці правопорушень в інформаційній сфері. Зокрема, вжито заходи превентивного впливу щодо 220 адміністраторів Інтернет-спільнот, які поширювали в мережі матеріали деструктивного змісту на аудиторію понад 10 мільйонів Інтернет-користувачів.

 

Таким чином Служба не допустила скоєння злочинів, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, а саме ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації).

 

Новина по темі: ГРИЦАК: ТАЄМНА ДІЯЛЬНІСТЬ "ВАГНЕРА" У ЦАР МАЄ СТАТИ ОБ’ЄКТОМ МІЖНАРОДНОГО РОЗСЛІДУВАННЯ


Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ також заблоковано доступ до понад 300 Інтернет-ресурсів, які використовувались РФ під час ведення гібридної війни проти України, а також міжнародними злочинними угрупованнями для поширення деструктивного інформаційного контенту".

 

Як раніше повідомляв Defense Express, СБУ заявила про затримання агентів військової розвідки РФ.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues