181222 DergDepUSA 0США у відповідь на агресивні дії Росії проти України на Азовському морі додатково виділять 10 мільйонів доларів на розбудову спроможностей Військово-Морських Сил ЗС України.

 

 


Про це 21 грудня ц.р. повідомив офіційний веб-сайт Державного департаменту США.


«У відповідь на небезпечну ескалацію з боку Росії та невиправданий напад 25 листопада на три кораблі ВМС ЗС України поблизу Керченської протоки, Державний департамент, на підставі рішення, схваленого Конгресом, виділить додатково 10 млн доларів США, за програмою надання фінансової допомоги іноземним країнам, на розбудову спроможностей Військово-Морських Сил ЗС України. Ми робимо це разом з Литвою та Сполученим Королівством, які також планують збільшити свою допомогу на безпеку Україні.

 

181222 DergDepUSA 1


Сполучені Штати закликають Росію негайно повернути Україні захоплені кораблі та полонених українських моряків, відкрити Керченську протоку та Азовське море для транзитного проходу кораблів до та з українських портів та поважати суверенітет та територіальну цілісність в межах кордонів, визнаних на міжнародному рівні, включаючи територіальні води», — йдеться в повідомленні.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues