181220 GTYTSAK 0СБУ оприлюднює додаткову інформацію про членів ПВК "Вагнера", які приймали участь у бойових діях на Донбасі, але загинули в Сирії, як черговий приклад того, що РФ приховує застосування російських найманців за межами РФ. Таємна діяльність російських найманців "Вагнера" у ЦАР має стати об’єктом міжнародного розслідування.

 

Про це повідомив голова СБ України Василь Грицак, передає УНН з посиланням на прес-службу СБ України.

 

«Таємна діяльність російських найманців "Вагнера" у ЦАР має стати об’єктом міжнародного розслідування. Російська влада жодним чином не зацікавлена у встановленні правди, адже мова йде про "приватну армію Путіна", на чиїх руках тисячі життів мирних громадян в Україні та Сирії. Нам усім нарешті треба зрозуміти, що мовчання світової спільноти вбиває", - сказав Грицак.

 

Члени ПВК «Вагнера», щодо яких надано інформацію:

• Свєткін Є.В., 20.03.1986, Самарська область, Ставропольський район, сел. Хрящевка, механік-водій танку;
• Кононов А.М., 20.08.1985, Архангельська область, Котласький район, сел. Фетовська, командир танку;

 

Новина по темі: МИРОТВОРЦІ ООН ДОПОМАГАЮТЬ РОЗСЛІДУВАТИ ВБИВСТВО РОСІЙСЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ, ЯКІ ЗНІМАЛИ ФІЛЬМ ПРО НАЙМАНЦІВ З "ПВК ВАГНЕРА" У ЦАР


Обидва входили до складу танку, знищеного 07.02.2018 року під час так званого "пригожинського наступу" в районі сирійського міста Дейр-ез-Зор. Загалом, підтверджений персональний список загиблих у той день російських найманців налічує вже 63 прізвища, та є наглядним прикладом зухвалої брехні офіційних осіб РФ по відношенню до російського громадянського суспільства.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, у ПА НАТО представлений звіт про російські ПВК.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues