181219 NATO 0З 2019 року в керівних документах Міністерства оборони та підприємств оборонно-промислового комплексу України розпочинається запровадження принципів і стандартів НАТО.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДК «Укроборонпром».

 

Окрім того, з 2019 року почнеться практичне впровадження натівських технічних стандартів до виробництва озброєння та військової техніки в Україні. Це дозволить значно підвищити якість української зброї та забезпечить взаємну сумісність бойових систем України та країн-членів Альянсу.

 

Новина по темі: КЕРІВНИЦТВО УКРОБОРОНПРОМУ ТА ВІЙСЬКОВІ ДИПЛОМАТИ ОБГОВОРИЛИ НАПРЯМИ ВІЙСЬКОВО-ТЕХНІЧНОЇ СПІВПРАЦІ


Таке рішення було прийнято у ході засідання 27-ї Спільної робочої групи Україна-НАТО. Це стало можливим завдяки активній роботі групи, яку очолює перший заступник секретаря РНБО України Олег Гладковський та Заступник Генерального секретаря НАТО Каміль Гранд.

 

Новина по темі: ВПРОВАДЖЕННЯ ДОСВІДУ НАТО – ЦІНОУТВОРЕННЯ ОБОРОННОЇ ПРОДУКЦІЇ ВИМАГАЄ ЗМІН


Як було зазначено під час засідання, робоча група Україна-НАТО, в яку входить експерти Альянсу, Міністерства оборони України, Міністерства економічного розвитку України та Державного концерну «Укроборонпром», досягла найбільшого за останні три роки прогресу в підготовці до інтеграції стандартів НАТО у національні нормативні документи.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ЗАРЕЄСТРУВАВ ЗАКОНОПРОЕКТИ ПРО ЗМІНУ ВІЙСЬКОВОГО ВІТАННЯ ТА ВСТУП ДО НАТО ТА ЄС


Слід підкреслити, що для прискорення переходу на нові стандарти українською оборонкою, влітку 2019 року технічні експерти НАТО відвідають підприємства «Укроборонпрому», що входять до кластерів авіабудування та радіолокації.

 

Публікація по темі: «БОГДАНА» НАТІВСЬКОГО СТАНДАРТУ ТА КОМПАКТНІ ТАНКОВІ ДВИГУНИ: ЯК ВІДРОДЖУЄТЬСЯ «УКРОБОРОНПРОМ»


Водночас завершення адаптаційних процедур та повна імплементація стандартів НАТО до керівних документів оборонного сектору та оборонно-промислового комплексу України заплановано на кінець 2020 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues