181219 bronya 0Підприємства, що входять до бронетанкового кластеру ДК  «Укроборонпром» у 2018 році, у рамках виконання Державного оборонного замовлення та зобов‘язань з ремонту, передали українському війську понад 1000 одиниць нової, модернізованої та відремонтованої військової техніки та озброєння.

 

 

 

Окрім того, бронетанкові заводи були зосереджені на впровадженні нових технологій для модернізації вже існуючих зразків техніки.


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДК «Укроборонпром».


Загалом, за 2018 рік, 18 підприємств бронетанкового кластеру Концерну передали замовникам понад 1000 одиниць військової техніки та озброєння. Бойові машини були виготовлено, модернізовано та відремонтовано силами «Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. Морозова», «Заводу ім. Малишева», Київського, Житомирського, Харківського, Львівського та Миколаївського бронетанкових заводів.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ БЛИЗЬКО 70 ОДИНИЦЬ НОВОЇ ТЕХНІКИ ТА ОЗБРОЄННЯ


Значна кількість танків, бронетранспортерів, БМП та іншої військової техніки була відремонтована виїзними бригадами підприємств безпосередньо у польових умовах, зокрема, у зоні проведення Операції об‘єднаних сил. У 2018 році цими бригадами було відремонтовано понад 650 одиниць озброєння.

 

181219 bronya 2


Діяльність виїзних бригад дозволила оперативно та ефективно підтримувати належну боєздатність військових підрозділів, не витрачаючи час на транспортування техніки з місць дислокації до заводів.

 

Новина по темі: У 2018 РОЦІ «УКРОБОРОНПРОМ» ПЕРЕДАВ ЗСУ ПОНАД 3500 ОДИНИЦЬ ОЗБРОЄННЯ ТА ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ (ВІДЕО)


Водночас, одним з головних завдань, яке у цьому році було поставлено перед бронетанковими підприємствами «Укроборонпрому» стало розширення виробництва корпусів для БТР-3 та БТР-4. Зазначається, що об‘єми виробництва цих машин тісно пов‘язані із потужностями єдиного виробника корпусів – приватного підприємства ПАТ «Лозівський ковальсько-механічний завод».

 

181219 bronya 1


Повідомляється, що для ліквідації цього «вузького місця» у технологічному ланцюгу, на харківському та київському підприємствах «Укроборонпрому» у 2018 році були розпочаті роботи з опанування виробництва корпусів власними силами. Лише за один рік на «Заводі ім. Малишева», «ХКБМ ім. Морозова» та «Київському бронетанковому заводі» вдалось підготувати виробництво та створити перші експериментальні корпуси для проведення всебічних перевірок на якість та міцність.

 

Новина по темі: ЛКМЗ СПІЛЬНО З ХКБМ ВИГОТОВИЛИ ТА ЗДАЛИ ЗСУ ПЕРШІ 7 КОРПУСІВ БТР-4 З НОВОЇ БРОНЕСТАЛІ


В Концерні також відзначили, що для виготовлення корпусів будуть використовуватись сталі з країн-членів НАТО. Це дозволить значно диверсифікувати постачання броні та не залежати від одного постачальника.

 

Новина по темі: «КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД» ВИГОТОВИВ ПЕРШИЙ КОРПУС БТР-3ДА ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues