181213 RNBO 0Під час зустрічі сторони обговорили нарощення російської агресії проти нашої держави, захоплення моряків та кораблів у районі Керченської протоки, та заходи, що здійснюються в Україні у зв'язку із введенням воєнного стану.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт РНБО України.


За словами О. Турчинова, із введенням воєнного стану «відбувається масштабна перевірка всієї системи підготовки та мобілізації країни для протидії повномасштабній військовій агресії». «Ми вивчаємо сильні і слабкі місця в системі безпеки та оборони країни, і робимо відповідні висновки та корективи», - сказав Секретар РНБО України, підкресливши, що в разі відсутності загрози широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації «воєнний стан не буде продовжено».


Новина по темі: ТУРЧИНОВ: ВИРОБНИЦТВО СУЧАСНОЇ ЗБРОЇ НЕМОЖЛИВО БЕЗ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ


Також під час розмови співрозмовники обговорили питання про необхідність негайного звільнення наших військових моряків та кораблів, що незаконно утримуються в РФ. У цьому контексті Голова Представництва НАТО в Україні підкреслив, що країни-члени Альянсу у своїй заяві наголосили на необхідності негайного звільнення українських військовослужбовців, «які незаконно утримуються в полоні».


О. Турчинов та О. Вінніков обмінялися думками про перебіг реформування сектору безпеки і оборони України, обговоривши процес переходу на стандарти НАТО та пріоритетні завдання щодо реалізації Закону України «Про національну безпеку».


Своєю чергою, Голова Представництва НАТО в Україні наголосив на тому, що Альянс зацікавлений у розширенні співпраці з нашою країною, та «засуджує дії Росії в Чорному та Азовському морі».


«НАТО висловлює рішучу підтримку суверенітету і територіальній цілісності України, а країни-члени Альянсу готові і надалі підтримувати вашу державу на шляху реформування», - підсумував А. Вінніков.


Як раніше повідомляв Defense Express, у НАТО визначили п'ять основних напрямів реформ оборонного сектору України на 2019 рік.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues