181207 RESOLVE 0В багатонаціональному центрі з підтримки боєготовності ЗС США в м. Хоенфельс, що у Німеччині триває практична фаза міжнародних військових навчань Combined Resolve XI. Український підрозділ 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, який бере участь в навчаннях, День Збройних Сил України зустрів на навчально-бойових позиціях.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Міністерства оборони України.


Механізована рота під командуванням старшого лейтенанта Юрія Капустяка зі складу багатонаціонального батальйону «Альгердас» зайнявши позиції організувала міцну оборону. Умовний противник сил «OPFOR» веде активну розвідку, переважно на інших напрямках, не турбуючи наших піхотинців.

 

181207 RESOLVE 1


Посередники навчань іноді застосовують засоби імітації. Таким чином імітується «артилерійський обстріл», якого зазнали позиції одного зі взводів. До роботи взялися санітари роти та медична машина, відпрацьовуючи евакуацію «поранених». Такі вправи не лише підтримують навченість особового складу щодо дій в певній ситуації, а й підвищують безпеку проведення навчань. Командири підрозділів та санінструктори мають чітко знати шляхи висування до місць евакуації, вміти швидко вступити у взаємодію із союзниками.


Новина по темі: МІЖНАРОДНІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ COMBINED RESOLVE XI: ПЕРШИЙ БІЙ


Тим часом воїни на позиціях не втрачають пильності. Запланований наступ «OPFOR» може розпочатися будь-якої миті, навіть уночі і на будь-якому напрямку оборони сил «BLUFOR».

 


Як раніше повідомляв Defense Express, представники ЗСУ відправилися на Міжнародні військові навчання Combined Resolve XI.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues