181206 MZS 0Ракетний катер P153 «Прилуки» Військово-Морських Сил ЗС України залишив акваторію Миколаївського суднобудівного заводу, що входить до складу ДК «Укроборонпром», після завершення докового ремонту.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Миколаїв - місто корабелів».


Нагадаємо, що на МСЗ були виконанні роботи, які не були завершені при попередньому ремонті у 2015-2016 роках, який тоді було фактично зірвано заводом.

 

Новина по темі: МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ВІДРЕМОНТУЄ ТРИ КОРАБЛІ ВМСУ


Попри чутки про можливе переоснащення катеру пусковими під перспективну проти корабельну крилату ракету «Нептун», контейнерні пускові установки КТ-97М для ракет П-15М «Терміт» залишились на місці.

 

181206 MZS 1


Варто зазначити, що ще нещодавно МЗС був у стані крайнього занепаду й входив у десятку підприємств країни з найбільшою заборгованістю по заробітній платі перед працівниками. Наприкінці 2017 року на державному рівні було прийняте рішення реанімувати підприємство та зробити його головною ремонтною базою Військово-Морських Сил України та Морської Охорони ДПСУ. Для реалізації цього рішення розроблено 3-х річний план ремонту кораблів ВМСУ та ДПСУ.

 

Новина по темі: "МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД" ВИХОДИТЬ НА СТАБІЛЬНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ТА ВЖЕ ВИПЛАТИВ 1,9 МЛН. ГРН. ЗАБОРГОВАНОСТІ – ПАВЛО БУКІН

 

Як можна було побачити впродовж цього року, антикризова програма почала поступово виконуватися - док українського заводу з травня цього року безперервно завантажений суднами та кораблями ВМСУ.

 

181206 MZS 2

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues