181206 TURCHINOV 0Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов у четвер відвідав виставку-презентацію науково-технічних розробок і технологій установ НАН України «Наука - обороні та безпеці держави», присвячену ювілейній даті - 100-річчю заснування Національної академії наук України.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт РНБО України.


На виставці були представлені результати роботи академічних наукових закладів та спільні розробки українських вчених з підприємствами ДК «Укроборонпром» та «Лігою оборонних підприємств України».

 

181206 TURCHINOV 1


За словами О. Турчинова, впровадження наукових досліджень та інновацій у виробництві нового озброєння і військової техніки - «єдиний шлях побудови надійної системи захисту країни та забезпечення армії сучасним озброєнням і військовою технікою».


«Виставка стане майданчиком для опрацювання нових програм співпраці вчених Національної академії наук і Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ, Державного космічного агентства та Держконцерну «Укроборонпром», а також приватних підприємств оборонно-промислового комплексу», - сказав він.

 

181206 TURCHINOV 2


На думку Секретаря РНБО України, представлені на цій виставці розробки повинні отримати високу оцінку наших військових: «Це і принципово нова броня для наших танків і БТР, і системи протидії ворожим ракетам, і нові маскуючі покриття, які дозволяють залишатися невидимими навіть в інфрачервоному спектрі світла, і багато інших винаходів, що значно зміцнять наш оборонний потенціал».


Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА ОПК ПРЕДСТАВИЛИ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА EDEX-2018 У ЄГИПТІ


«Без мобілізації наукового потенціалу нації, без перетворення інтелекту країни на потужну зброю ми не зможемо перемогти в цій війні. Це найважливіша проблема і пріоритетне завдання», - резюмував він.


Як раніше повідомляв Defense Express, Турчинов: Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues