181205 kater 0Київська компанія UMS Marine, 16 листопада, спустила на воду чергову модифікацію малого прикордонного катера проекту UMS-1000, що відмінно показав себе в Морській охороні.

 

 


Повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.


11,4-метрові патрульні катери типу UMS-1000 давно користуються визнанням українських прикордонників. З початком війни з'явилася їх нова модифікація, довжиною 13,5 м, головною особливістю якої стали водометні рушії замість гвинтів, що приводяться в дію двома дизелями потужністю по 435 к.с.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ МОРПІХИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВИПРОБУВАНЬ НОВИХ «КЕНТАВРІВ»


Нагадаємо, 15 листопада 2016 року в Маріуполі Голова ДПСУ Віктор Назаренко передав загону Морської охорони катер серії UMS-1000, побудований UMS Marine в кооперації з суднобудівним заводом «Кузня на Рибальському». Він є розвитком серії 11,4-метрових малих катерів типу UMS PATROL, що розвивають швидкість повного ходу до 40 вузлів.

 

181205 kater 5


Нещодавно перед компанію UMS Marine було поставлене завдання оптимізувати швидкісні характеристики водометного варіанту катеру UMS-1000.
Особливістю нового 13,5-метрового прикордонного «перехоплювача» з заводським позначенням «PC 12 M-2» став змінений пропульсивний комплекс. Встановлено мотори більшої потужності – два Volvo Penta D8-600 з двоконтурною системою охолодження, потужністю по 600 к.с., і два водомети Rolls-Royce FF310 з реверсивно-рульовими пристроями для забезпечення руху катера вперед і назад, а також керування ним.

 

Новина по темі: РОЗПОЧАТО РОБОТИ З МОДЕРНІЗАЦІЇ КАТЕРІВ МОРСЬКОЇ ОХОРОНИ ДПСУ «ГРИФ-МУ»


На катері також встановлений дизель-генератор FisherPanda потужністю 8 КВт для забезпечення роботи агрегатів та систем в найбільш напруженому режимі при вимкнених головних двигунах з резервом потужності не менше 20%.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ПРЕДСТАВИВ НА ВИСТАВЦІ AAD-2018 ПРОЕКТ КОРАБЛЯ МОРСЬКОЇ ОХОРОНИ «КОРАЛ»


Випробування почалися 16 листопада відразу після спуску на воду і їх результати перевершили всі очікування – при обережному прогнозі «понад 40 вузлів», катер вже впевнено показав швидкість у 45,5 вузлів, і розробники кажуть що це межа.

 

181205 kater 2


За свідченням одного з учасників випробувань, новий катер, навіть у порівнянні з аж ніяк не гучними попередніми UMS-1000, виявився дуже тихим: навіть на швидкості 45,5 вуз, при 100% потужності (3000 об/хв), перебування на борту відповідає найвищим стандартам акустичного комфорту - це стало результатом використання системи упорскування common-rail на двигунах Volvo Penta D8-600.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЯЮТЬ ПРОЕКТ ПРОТИМІННОГО КОРАБЛЯ «БУРШТИН»


Новий прикордонний «перехоплювач», вірогідно, незабаром відправиться на Азовське море, де його швидкісні характеристики будуть використані на повну.


Характеристики:


Катер призначений для несення служби в територіальному морі, охорони суден на рейдах портів, охорони державного кордону на ріках, озерах.
Морехідні якості забезпечують його рух без обмежень при хвилюванні моря до 3-х балів. Осадка при повній водотоннажності не перевищує 0,77 м. При затопленні одного будь-якого відсіку забезпечується непотоплюваність катера. Матеріал корпусу - алюмінієво-магнієвий сплав. Також використано склопластикові конструкції для побудови рубки й інших елементів, не задіяних у загальну і місцеву міцність корпусу.

 

181205 kater 1


Дальність плавання катера є не меншою 500 км на економічному ходу. Пасажиромісткість катера складає 8 осіб (трьох членів екіпажу та п'яти пасажирів). Автономність по запасах прісної води та провізії для трьох осіб складає 2 доби.

 

Новина по темі: РАКЕТНИЙ КАТЕР «ПРИЛУКИ» СПУЩЕНО НА ВОДУ ПІСЛЯ РЕМОНТУ


У складі електрообладнання передбачені: холодильник ISOTERM об’ємом 48 літрів та піч для розігрівання їжі SAMSUNG 20 літрів. Забезпеченість катера прісною водою забезпечена з розрахунку 15 літрів на чоловіка на добу - на члена екіпажу і 3,5 літри на добу - на пасажира, а саме 125 літрів.
Катер озброєний кулеметами типу ПКМБ – фундаменти для встановлення кулеметів розміщені в кокпіті по правому і лівому фальшбортах, на кормовій частині фальшборту на планширах, а також на даху кубрика перед люком.

 

181205 kater 3


На даху кубрика встановлений спеціальний станок для встановлення та застосування кулемета ПКМБ.


Станок обладнаний захисним щитом (клас захисту ПЗСА-4 за ДСТУ j 975-2000) та має надійну фіксацію кулемета по похідному.

 

181205 kater 4


Катер обладнаний радіолокаційною станцією з рідкокристалічним дисплеєм радіолокаційної станції SIMRAD 4G в комплекті з прийомоіндикатором системи GPS SIMRAD, електронним ехолотом у складі картплоттера SIMRAD NSS12.

 

Новина по темі: «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» РОЗРОБЛЯЄ НОВІ КАТЕРИ ДЛЯ АЗОВСЬКОГО МОРЯ


Катер обладнаний системою Webasto для обігріву кубрика і рубки, а також обігріву скла лобових ілюмінаторів в ходовій рубці при низьких температурах навколишнього середовища, та системою BlueCool S13 для кондиціонування повітря кубрика і рубки для використання катера при високих температурах.

 

Новина по темі: «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» У КІНЦІ 2018 РОКУ ЗАКЛАДЕ ПЕРШИЙ КОРПУС НОВОГО РАКЕТНОГО КАТЕРА ДЛЯ ЗСУ (ФОТО ТА ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues