181205 POROSHENKO 0Війську потрібна сучасна потужна зброя, яка захистить Україну від будь-якого агресора, зупинить агресора, знищить його і захистить життя наших громадян. У будь-якій війні перемагає не лише людська воля, а й сучасна військова техніка помножена на високопрофесійні знання особового складу


Про це наголосив Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Збройних Сил України, повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Адміністрації Президента України.


За словами Президента, саме тому для виконання поставлених завдань держава витрачає зараз далеко за 5% ВВП, в тому числі 3%, як і передбачено законом про національну безпеку — безпосередньо на армію.


«Зараз залагоджується планове постачання новітніх та модернізованих зразків озброєння і військової техніки, передусім в район проведення операції Об’єднаних сил», — зазначив Президент.


Він також додав, що створено потужний резерв Збройних Сил, який закріплений за військовими частинами та в умовах необхідності готовий негайно стати в стрій і захищати нашу країну. «Більше того, після прийняття рішення про введення воєнного стану, ми вже неодноразово спостерігаємо у військкоматах, коли резервісти першої черги вимагають збільшення квот: «Ви дали нам квоту 30 резервістів, а у нас вже 165. Ви перерозподіліть. Бо державу треба боронити», — зауважив Петро Порошенко.


Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ: УКРАЇНЦІ ДЕМОНСТРУЮТЬ ВИСОКУ ГОТОВНІСТЬ ЗАХИЩАТИ ВЛАСНУ ЗЕМЛЮ


«Вжиті нами системні заходи реформування Збройних Сил, поступове їх наближення до стандартів армій країн НАТО, планове надходження нових і модернізованих зразків озброєння та військової техніки значно розширили бойові спроможності Збройних Сил України», — підкреслив Верховний Головнокомандувач.


Президент також підкреслив, що з наступного року у середньому на 30% буде збільшено розміри грошового забезпечення військовослужбовців. «Навіть більше ніж на 30%. З близько 7 тис. грн. з 1 січня український воїн буде отримувати понад 10 тис. грн. Це воїн-контрактник першого року служби», — пояснив він.


Як раніше повідомляв Defense Express, ЗС України отримали модернізовані бойові літаки, гелікоптери та безпілотники.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues