181205 idex 0ДК «Укроборонпром» на міжнародній виставці оборонної та військової промисловості EDEX-2018, яка вперше проводиться в Арабській Республіці Єгипет в Каїрі, демонструє передові розробки та можливості українського оборонно-промислового комплексу.

 

 

 

На EDEX-2018, яка триває з 3 по 5 грудня 2018 року, українська сторона зосередила свою увагу на можливостях глибокої модернізації танків Т-62 та Т-72 шляхом заміни застарілих радянських двигунів на сучасні українські 6ТД-2 (встановлюється на БМ «Оплот»). Враховуючи те, що вітчизняний двигун вдвічі потужніший за радянські, ремоторизовані танки отримають значно більшу прохідність та маневровість. Окрім того, двигуни 6ТД, які розроблені у «Харківському КБ двигунобудування» та виробляються на «Заводі ім. Малишева», вже неодноразово у реальній експлуатації довели свою ефективність навіть за екстремальних температур та погодних умов. Традиційно були показані й ОБТ «Ятаган» та БМ «Оплот» (у вигляді макетів).

 

181205 idex 1

КрАЗ-Фіона, важкий евакуатор КрАЗ-HRV 8х8, САУ «Богдана», БМ «Оплот», «Ятаган», КАЗ «Заслін» та термобаричні ручні гранати РГТ-27С2 й РГТ-27С виробництва ТОВ «Науково-Виробнича Фірма «Адрон» / Фото: Марина Лисцева

 

Також міжнародним партнерам запропоновано оснащення бойових машин додатковим передовим обладнанням українського виробництва, зокрема системами активного та динамічного захисту.

 

Новина по темі: «КРАЗ» ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ В ЄГИПТІ НА ВИСТАВЦІ EDEX-2018

 

На виставці демонструються і можливості БТР-3, який виготовляється «Київським бронетанковим заводом» та БТР-4 від «Харківського конструкторського бюро ім. Морозова».

 

181205 idex 3

Полегшена версія мобільного 120-мм міномету (ММК) на автомобільному шасі підвищеної прохідності / Фото: Марина Лисцева

 

Враховуючи те, що EDEX-2018 став потужним міжнародним майданчиком, зусилля ДК «Укроборонпрому» також спрямовані на залучення західних партнерів до виробництва українського озброєння. Так, були продемонстровані адаптований під потреби Єгипту мобільний 120-мм міномет (Alakran LMC) та БТР «Фахд» (спроектований західнонімецькою фірмою «Тіссен-Хершель» на замовлення міністерства оборони Єгипту.) з українським бойовим модулем БМ-3М «Штурм-М».

 

181205 idex 5

БТР «Фахд» з українським бойовим модулем БМ-3М «Штурм-М» / Фото: «Національний промисловий портал»

 

Були представлені й вітчизняні розробки для ВМС. Серед яких: катера «Гюрза-М» та «Кентавр», а також перспективний протикорабельний катер та патрульний корабель.

 

181205 idex 7

Морські розробки «Кузні на Рибальському» - ДШК «Кентавр», МБАК «Гюрза-М», ракетний катер «Лань» та офшорне патрульне судно OPV / Фото: Марина Лисцева

 

Крім того, єгипетські військові могли ознайомитись з сучасними українськими розробками в галузі безпілотної авіації, новими термобаричними боєприпасами, відомими протитанковими комплексами від КБ «Луч» та іншими виробами українських зброярів.

 

181205 idex 6

ПТРК «Скіф» та тандемний кумулятивний ПТУР «Р-2» від КБ «Луч» / Фото: КБ «Луч»

 

«АвтоКрАЗ» на виставці представив броньований автомобіль КрАЗ-Фіона та прототипу важкого евакуатора 8x8 - КрАЗ-HRV. Крім того був показаний й оновлений макет перспективної 155-мм САУ «Богдана», який також створений на шасі «КрАЗ».

 

181205 idex 2

Макет перспективної 155-мм САУ «Богдана» на базі шасі КрАЗ-63221(6х6) / Фото: Марина Лисцева

 

У рамках виставки відбуваються переговори щодо постачання в Україну західних комплектуючих для оптичних систем спостереження та наведення, систем прицілювання, тепловізійного обладнання, а також інших високотехнологічних компонентів.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ РОЗРОБКИ ЗАЦІКАВИЛИ КЕРІВНИЦТВО ІНДОНЕЗІЇ НА ВИСТАВЦІ INDO DEFENCE-2018

 

Міжнародна виставка оборонної та військової промисловості EDEX-2018 проходить у Міжнародному виставковому центрі в Каїрі під патронатом президента Абдель Фаттаха ель-Сісі. Виставка організована міністерством оборони та військової промисловості спільно з британською компанією Clarion Events.

 

181205 idex 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues