181205 neptun 0Новітня українська протикорабельна крилата ракета «Нептун» від «ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», успішно випробувана на військовому полігоні в Одеській області.

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу державного концерну.


Надводну ціль було знищено на відстані 280 км, а для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація та спеціальний пункт на острові Зміїний. Таким чином, було доведено високу ефективність систем управління та розпізнавання цілей бортовим комплексом крилатої ракети.

 

181205 neptun 2


Зазначимо, що новітня українська крилата ракета розроблена у рамках стратегічно важливого для обороноздатності України проекту «Ракетний щит». Випробування нової зброї пройшли у рамках заходів з прийняття на озброєння та запуску серійного виробництва крилатої ракети.

 

 

Новина по темі: КОМПЛЕКС БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ «НЕПТУН» БУДЕ ВИПРОБУВАНИЙ НАВЕСНІ 2019 РОКУ


Окрім того, на цьому ж полігоні було здійснено перевірку точності та надійності враження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, що пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського оборонно-промислового комплексу.

 

181205 neptun 1


«За результатами ураження плавзасобів, модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулось 8 пусків під час яких було знищено 8 надводних цілей. Це дуже гарний результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря, та значно посилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя», – наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

 

Новина по темі: ГСН ДЛЯ РАКЕТ ТА ПКР «НЕПТУН», РЛС ДЛЯ СУ-27 ТА МІГ-29, СИСТЕМА РЕБ ДЛЯ БОЙОВИХ ЛІТАКІВ – НОВІТНІ РОЗРОБКИ НВП «РАДІОНІКС» (ВІДЕО)


Після завершення випробувань Секретар РНБО України провів нараду з провідними розробниками ракетної техніки та військовим керівництвом для визначення пріоритетних напрямків посилення захисту Чорноморсько-Азовського регіону. Нарада відбулася в новому командно-штабному пересувному спеціальному телекомунікаційному комплексі, який був задіяний для координації ракетних стрільб.

 

181205 neptun 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues