181205 OPFOR 0У ФРН, на території багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності 7-ї армії Сухопутних сил Збройних Сил США в Європі в м. Хоенфельс, триває практична фаза міжнародних військових навчань Combined Resolve XI, де беруть участь українські військовослужбовці, зі складу 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Міністерства оборони України.


Після прибуття до району зосередження багатонаціонального батальйону «Альгердас» та зайняття визначених позицій, механізована рота під командуванням старшого лейтенанта Юрія Капустяка прийняла перший бій з умовним противником.

 

181205 OPFOR 1


Механізована група сил «OPFOR» зайшла з тилу, де противник намагався знищити командно-спостережний пункт роти. Втім, «королівські» піхотинці під час розгортання на своїх позиціях вчасно зорієнтувалися та дали гідну відсіч. У підсумку знищено броньовану машину і підбито танк противника. «Втрати» з нашого боку, як зафіксовано лазерною системою імітації бою «майлс», склали бойова машина піхоти та два члени її екіпажу.


Новина по темі: УКРАЇНСЬКИЙ OPFOR ОБМІНЮЄТЬСЯ ДОСВІДОМ З ВІЙСЬКОВИМИ ІНСТРУКТОРАМИ ВІЙСЬКА ПОЛЬСЬКОГО


«Знищені» засоби, за правилами навчань, до завтрашнього дня не братимуть участі у маневрах і відведені у визначені райони, а люди евакуйовані до умовного госпіталю.

 


Як раніше повідомляв Defense Express, представники ЗСУ відправилися на Міжнародні військові навчання Combinedresolve XI.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues