181203 NATO 0У штаб-квартирі НАТО відбулась щорічна виставка партнерських навчально-тренувальних центрів, яка проводиться для демонстрації мережевих та індивідуальних досягнень навчальних центрів. На виставці ЗС України представляла делегація Сухопутних військ та центру «Партнерство заради миру» Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

 


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Міністерства оборони України.


Варто зазначити, що делегація Сухопутних військ ЗС України зацікавила представників країн-членів НАТО та партнерів своїми унікальними можливостями з військових навчань, підготовки підрозділів та військовослужбовців Сухопутних військ за різними напрямками діяльності з урахуванням досвіду, отриманого Збройними Силами України у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

 

181203 NATO 1


За словами голови української делегації підполковника Ігоря Приходько, участь у виставці партнерських навчально-тренувальних центрів країн-членів НАТО сприятиме вивченню передового досвіду та отриманню інформації з ключових питань освіти та підготовки військовослужбовців.


Новина по темі: НА ЛЬВІВЩИНІ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИЙ ВЗВОД ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ


«Ці знання нам потрібні для узагальнення основних аспектів та визначення відмінностей в методиках підготовки та програмах навчання для їх урахування та впровадження під час підготовки військовослужбовців Сухопутних військ та Збройних Сил України в цілому», — наголосив Ігор Приходько.


Окрім того, він зазначив, що цей візит сприятиме акредитації центру «Партнерство заради миру» Міжнародного центру миротворчості та безпеки та приведенню підготовки на його базі до стандартів НАТО.


Як раніше повідомляв Defense Express, представники ЗСУ відправилися на Міжнародні військові навчання Combinedresolve XI.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues