181130 RHB 1В Україні працюють над створенням сучасної машини радіаційної, хімічної та біологічної розвідки (РХБ) на потребу Збройних сил. За попереднім планом, така машина буде створена на базі бронеавтомобіля «Дозор-Б».

 

 


Нову апаратуру має розробити львівське Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр», яке було засноване на початку 90-х років, і є відомим в Україні та світі як розробник та виробник приладів та систем радіаційного контролю.

 


«Ми знаємо велику актуальність створення в Україні машини радіаційної, хімічної та біологічної розвідки. Фактично таку задачу перед нами ставить управління РХБ розвідки Збройних сил України і ми зараз працюємо над новою апаратурою, базовою, для комплектування такої машини РХБ-розвідки», - повідомив Генеральний конструктор НВП «Спарінг-Віст Центр» Юрій Сторонський під час інтерв’ю на виставці «Зброя та Безпека-2018».

 

181130 RHB 0


Наразі вітчизняні фахівці розробляють нову систему СРХБР-Т. Вона встановлюється на машинах РХБ розвідки й складається з трьох приладів :


Приладу радіаційної розвідки ДРГ-Т
Приладу хімічної та біологічної розвідки АР4С-VB
Блоку управління, сигналізації та контролю БУСК-01

 

Новина по темі: «ПРАКТИКА» ПОКАЗАЛА БРОНЕАВТОМОБІЛЬ СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ДЕСАНТУ ТА ССО ЗСУ (ВІДЕО)

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: КВП «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» ПРЕДСТАВИЛО ВОСЬМУ МОДИФІКАЦІЮ СБА «ВАРТА» (ВІДЕО)

 

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues