181130 SRTATEGY 029 листопада, у Києві відбулась ІІ Міжнародна конференція з питань морської безпеки. Де, у ході заходу, який організований спільними зусиллями командування ВМС ЗСУ та Міжнародного центру стратегій безпеки і оборони, була презентована «Стратегія Військово-Морських Сил Збройних Сил України 2035».


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Міністерства оборони України.


Виступаючи перед учасниками конференції командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко зазначив, що при роботі над документом були враховані нові виклики та отриманий досвід у протистоянні з агресором – Російською Федерацією.


Новина по темі: КОМАНДУВАЧ ВМС: УКРАЇНА ДОМАГАТИМЕТЬСЯ ЗАКРИТТЯ БОСФОРУ ДЛЯ КОРАБЛІВ РФ

 

181130 SRTATEGY 1


«Ця Стратегія є першою спробою зазирнути у майбутнє. Вона відпрацьована командуванням Військово-Морських Сил разом з українськими та іноземними експертами. Кінцевим результатом реформи Військово-Морських Сил стане відбудова військово-морських спроможностей України, надійний захист Батьківщини і здатність перемагати сильнішого супротивника. Це вимагатиме нового мислення, певного часу і значних ресурсів», – наголосив адмірал Ігор Воронченко.


Як раніше повідомляв Defense Express, командувач ВМС: відкрийте очі, РФ - чума ХХІ століття.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues