181129 krachiiVzvod 0Впродовж тижня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ тривав конкурс на кращий однотипний підрозділ Збройних Сил України серед механізованих (мотопіхотних), десантно-штурмових (повітряно-десантних), морської піхоти взводів.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Генерального штабу ЗСУ.

 

Зазначається, що подібний масштабний захід відбувався вперше в новітній історії українського війська.

 

181129 krachiiVzvod 1


Конкурс проходив у форматі комплексного тактичного завдання на єдиному тактичному фоні за основними предметами бойової підготовки. Сам захід передбачав проведення випробувань у кількох номінаціях: спортивна, професійна, також оцінювалась злагодженість дій підрозділу.

 

181129 krachiiVzvod 3


Так, у спортивній номінації військовослужбовці змагалися в естафеті, подоланні смуги перешкод за стандартами НАТО, а також пейнтболі. Професійна номінація складалася із виконання вправ стрільб та водіння бойових машин. В останній номінації оцінювалися тактичні дії взводу в обороні та наступі, виклику вогню артилерії.

 

Новина по темі: КОНКУРС НА КРАЩИЙ ТАНКОВИЙ ВЗВОД ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ 2018 - ФІНАЛ (ФОТО ТА ВІДЕО)


Після проведення всіх етапів проводилося визначення переможців. При цьому критерієм оцінки була сумарна кількість балів, отриманих взводом за виконання кожної вправи в номінаціях. У разі ж отримання підрозділами однакової кількості балів перевагу під час визначення місця надавали взводам, які зайняли перше місце за номінацію «злагодженість підрозділів».

 

Новина по темі: СТАРТУВАЛИ МАСШТАБНІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД СНАЙПЕРІВ ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ


27 листопада ц.р., відбулась урочиста церемонія закриття конкурсу й нагородження переможців змагань. У заході на базі МЦМБ також взяли участь іноземні інструктори, які беруть участь у роботі «Об’єднаної багатонаціональної групи — Україна (JMTG-U)».

 

181129 krachiiVzvod 4


За підсумками випробувань третє місце здобули військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади, друге місце — представники 36-ї окремої бригади морської піхоти. А воїни 93-ї окремої механізованої бригади вибороли перемогу у конкурсі і право впродовж року називатися кращим взводом Збройних Сил України.

 

181129 krachiiVzvod 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues