181129 poshtaZSU 0Військові частини фельд’єгерсько-поштового зв’язку Збройних Сил України уперше за роки Незалежності отримали новітні спеціальні автомобілі.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Генерального штабу ЗСУ.


Питання щодо заміни застарілих УАЗ-3151, УАЗ-452, ГАЗ-66 назріло уже давно. І лише у 2018 році за рахунок коштів, спрямованих на розвиток озброєння та військової техніки Збройних Сил України, вдалося частково оновити рухомі засоби фельд’єгерсько-поштового зв’язку.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ БЛИЗЬКО 70 ОДИНИЦЬ НОВОЇ ТЕХНІКИ ТА ОЗБРОЄННЯ

 

Новий зразок озброєння, який відповідає вимогам сьогодення, розроблено й виготовлено (на базі шасі Ford Transit) вітчизняним науково-виробничим об’єднанням на Київщині.

 

181129 poshtaZSU 1


22 листопада 2018 року, вручаючи нову техніку підрозділам ФПЗ, начальник військ зв’язку Збройних Сил України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗС України генерал-майор Володимир Рапко повідомив, що першу партію спеціальних автомобілів передано військовим частинам, залученим до виконання завдань у районі Операції об’єднаних сил, а також тим, які здійснюють взаємодію Збройних Сил України з органами державної влади та іншими силовими структурами з питань фельд’єгерського та поштового зв’язку. Наступні партії буде розподілено до решти військових частин ФПЗ. В перспективі також планується оновлення польової компоненти мережі ФПЗ Збройних Сил України.

 

181129 poshtaZSU 2

 

Забезпечення новітніми рухомими засобами дасть можливість підвищити бойову спроможність військових частин, оперативність, надійність та безпеку системи зв’язку в цілому.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues