181129 indiya 0Республіка Індія задоволена поточним рівнем двостороннього ВТС з Україною, та розраховує на його подальший розвиток, заявив посол Індії в Україні Партха Сатпатхі під час своєї прес-конференції в ІА Інтерфакс-Україна у вівторок, 27 листопада.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт».

 

«Ми задоволені поточним рівнем співпраці та будемо його розвивати», - сказав глава індійської дипломатичної місії.

 

Новина по темі: УКРАЇНА РОЗШИРЮЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З ІНДІЄЮ У СФЕРІ ОПК


Як зазначив дипломат, важливим фактором для розвитку двостороннього ВТС є в першу чергу досить привабливі ціна та якість української оборонної продукції.

 

Новина по темі: ІНДІЙСЬКА КОМПАНІЯ BHEL ТА «ЗОРЯ»-«МАШПРОЕКТ» СТВОРЯТЬ СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО З РЕМОНТУ ТУРБІН


«Це досить взаємовигідне співробітництво. Сподіваємося, що ця співпраця буде тільки зростати», - сказав Партха Сатпатхі.

 

Нагадаємо, що Індія є одним з ключових партнерів України у сфері військово-технічного співробітництва. Лише за останні 12 років обсяги експорту оборонної продукції українських підприємств до Республіки Індія перевищили суму 2 млрд дол. США.

 

Новина по темі: ДП «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» УКЛАЛО В ІНДІЇ НОВІ КОНТРАКТИ ЗАГАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ ПОНАД ПІВМІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ

 

З 2000 року у м.Делі працює офіційне представництво ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», у 2018 у м. Нашик було відкрито друге представництво
державного спецекспортеру в Республіці Індія.

 

Новина по темі: ПІДСУМКИ DEFEXPO-2018: УКРАЇНА ТА ІНДІЯ РОЗШИРЮЮТЬ СПІВПРАЦЮ В ОБОРОННІЙ СФЕРІ

 

Серед нових актуальних напрямків співпраці між країнами - постачання оборонних систем для гелікоптерів, проведення спільних науково-дослідних
робіт, а також налагодження виробництва окремих авіаційних систем в Індії. Також компанія «Спецтехноекспорт» братиме участь в тендерах на проведення спільної модернізації радарів П-18 та СТ-68, а також систем протиповітряної оборони ЗСУ-23-4 «Шилка», С-125 «Печора».

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues