181129 VORONCHENKO 0На Міжнародній конференції з питань морської безпеки у Києві командувач ВМС України Ігор Воронченко зауважив, що у зв'язку з інцидентом у Чорному морі і нормами конвенції Монтре, будуть просити Турецьку Республіку про закриття протоки Босфор для кораблів РФ.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на заяву командувача ВМС.


«Я хочу зараз наголосити таку важливу річ стосовно подальших дій у зв'язку з тим інцидентом (ред. - інциденту з обстрілом силовиками РФ катерної групи ВМС ЗС України та та захопленням полоненими їх екіпажів 25 листопада 2018 рокута захопленням полоненими їх екіпажів 25 листопада 2018 року). Я як командувач Військово-морських сил прошу і висловлюю упевненість у тому, що світова спільнота все ж таки прийме рішення і визнає, що була проведена агресія проти Держави Україна», - заявив Ігор Воронченко.


Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ


«Україна зараз захищає не тільки себе, але й західний світ. Російська Федерація намагається встановити і поширити своє домінування в Балтійському морі, в Арктиці, на Середньому та Далекому Сході. Встановлення контролю над Україною є критично важливим, тому що повна реалізація тих демократичних та євроатлантичних перетворень приведе до краху імперських амбіцій та авторитарної державної машини Російської Федерації", - додав Воронченко.


Як раніше повідомляв Defense Express, у Києві проходить Міжнародна конференція з морської безпеки:

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues