181129 BOKK 028 листопада, відбулась зустріч начальника Генерального штабу — генерала армії України Віктора Муженка з новопризначеним співголовою Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування генерал-майором ВПС США Девідом Джулазадехом.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Міністерства оборони України.


Під час зустрічі співголова БОКК від американської сторони наголосив на непохитності позиції Вашингтону стосовно продовження підтримки України та її Збройних Сил. Серед перспективних напрямів було визначено розширення спектру підготовки, консультативно-дорадчої допомоги на всіх рівнях — від тактичного до стратегічного, а також надання обладнання та військової техніки.

 

181129 BOKK 1


Особлива увага в ході засідання була зосереджена на практичній складовій діяльності Групи американських радників з питань доктрин та освіти.


Новина по темі: У «ДЕСНІ» ПЕРЕВІРИЛИ РОБОТУ НОВОГО ТРЕНАЖЕРУ ТАНКУ Т-64


За підсумками зустрічі генерал армії України Віктор Муженко наголосив на актуальності розвитку спільних проектів для підвищення як бойової навичок, так і технічної оснащеності підрозділів Збройних Сил України.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Клімкін: Україна і США домовляються про нові поставки летальної зброї.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues