181128 IDEAS 0У рамках оборонної виставки IDEAS-2018, що відбувається у м.Карачі (Ісламська Республіка Пакистан) українська сторона провела низку зустрічей із командуванням збройних сил Ісламської республіки Пакистан. Серед пріоритетів двостороннього співробітництва визначено діяльність зі спільного виробництва високоточних озброєнь.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДК «Укроборонпром».

 

Зокрема, відбулись переговори із керівництвом однієї з науково-промислових організацій Пакистану. Було обговорено терміни й умови старту спільного українсько-пакистанського виробництва високоточних ракет різних класів. Сторони підтвердили готовність почати спільні науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи у найближчі місяці.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ТА ПАКИСТАН ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВІСТЬ СПІЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА ТАНКА «АЛЬ-ХАЛІД-1»

 

Також відбулася зустріч із керівництвом компанії з виробництва боєприпасів «Pakistan Ordance Factories». Ішлося про можливість постачання для потреб Збройних Сил України боєприпасів і компонентів для їхнього виробництва на території нашої країни. Пакистанська сторона підтвердила зацікавлення і готовність у стислі терміни забезпечити потреби України своєю продукцією.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ РОЗРОБКИ ЗАЦІКАВИЛИ КЕРІВНИЦТВО ІНДОНЕЗІЇ НА ВИСТАВЦІ INDO DEFENCE-2018

 

IDEAS вважається однією з провідних оборонних виставок та проходить раз у два роки. Цьогоріч вона триватиме 27-30 листопада. Форум – один із найбільших у Південноазійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues