181128 MSC2018 0У четвер 29 листопада 2018 року у Києві відбудеться 2 Міжнародна конференція з морської безпеки, на якій планується розглянути низку актуальних питань поточного стану та перспектив вирішення питань боротьби з загрозами на морі та розвитку безпекової ситуації в цілому.

 

Для участі в роботі Конференції запрошені провідні експерти, урядовці, народні депутати, представники дипломатичного корпусу, військові аташе іноземних Посольств, акредитованих в Києві, промисловості, ЗМІ, громадянського суспільства тощо.

 

Серед учасників Конференції: командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко; Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф; Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович; голова Представництва НАТО в Україні Олександр Винников; Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко; представник Академії оборони Великобританії фахівець з питань Чорноморського регіону доктор Дебора Сандерс; контр-адмірал ВМС США в Європі і Африці/6-й флот США Ненсі С. Лакоре; начальник штабу командування Королівських ВМС Великобританії комодор Єн Ловер; Міністр Інфраструктури України Володимир Омелян; заступник Міністра Закордонних справ України Василь Боднар; голова наглядової ради МЦСБО, заступник міністра оборони України (2014) адмірал запасу Ігор Кабаненко та ін.

 

181128 MSC2018 1

181128 MSC2018 2

1 Міжнародна конференція з морської безпеки пройшла у Києві 28 листопада 2017 року 

 

Робота Конференції запланована у вигляді 3-х спеціалізованих панелей:
- Панель №1-Безпекова ситуація в Чорноморському регіоні. Поточний стан та перспективи розвитку;
- Панель №2 – Військово-Морські Сили ЗС України: Стратегія розвитку;
- Панель №3 – Морська Стратегія України: уроки минулого та погляди на майбутнє.

 

Участь в роботі конференції – чудова можливість спілкування і обміну думками для фахівців і журналістів, військових і дипломатів, науковців і народних депутатів, тобто, усіх, хто має відношення до питань морської безпеки держави тощо. В зв’язку з обмеженнями по кількості учасників участь у заході можлива лише за попередньою реєстрацією у організаторів.


Організатори заходу – Міжнародний Безпековий Центр та Військово-Морські Сили Збройних Сил України.


Інформаційний партнер Конференції – Інформаційно консалтингова компанія Діфенс Експрес (журнали Defense Express та Ukrainian Defense Review, спеціалізований інформаційний Інтернет-портал Defense-UA.com).

 

Місце проведення заходу: готель Radisson Blue Hotel на Подолі Radisson Blue Hotel на Подолі (Київ, вул. Братська, 17-19). Початок роботи Конференції о 9.30 29 листопада 2018 року.

 

Нагадаємо, що 1 Міжнародна конференція з морської безпеки пройшла у Києві 28 листопада 2017 року. Тоді Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Марі Йованович наголосила, що на тому, що «Незаконна окупація Криму та бойові дії на Донбасі — це були перші ознаки порушення міжнародного права».

 

181128 MSC2018 3

 

Публікації по темі:

 

СИЛОВИКИ РФ ГРУБО ПОРУШИЛИ ВЛАСНІ ЗАКОНИ ВІДКРИВШИ ВОГОНЬ ПО ВІЙСЬКОВИМ КОРАБЛЯМ ВМСУ

 

АГРЕСІЯ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ НА МОРІ. ХРОНІКА ПОДІЙ

 

МОРСЬКА КОМПОНЕНТА НАЦБЕЗПЕКИ. ЯК ВОНА ВПЛИВАЄ НА ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ

 

ЯКОЮ БУДЕ УКРАЇНСЬКА МОРСЬКА СИЛА?

 

181128 MSC2018 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues